R. Kubica pratęsė sutartį su „Renault“ (28)

R. Kubica pratęsė sutartį su „Renault“
logo 2010 Liepos 07 d. 14:14, Renault/LAT
Šiandien buvo oficialiai patvirtinta, kad Robertas Kubica dar bent dvejus metus lenktyniaus „Renault“ komandoje. Lenkas su ekipa sutartį pratęsė iki 2012 m. pabaigos.
„Man buvo paprasta apsispręsti likti komandoje, kurioje jaučiuosi kaip namuose“, - komentuodamas sprendimą, pareiškė R. Kubica.
„Man svarbu būti tinkamoje atmosferoje, kartu su gera žmonių grupe, kur visi eina ta pačia kryptimi. Būtent tai ir bandome sukurti nuo pat mano atėjimo į „Renault“, - kalbėjo lenkas.
„Manau, kad kartu jau daug pasiekėme, ir tikiu, kad įdėjus daugiau pastangų, laiko ir tinkamai nusiteikus, galime pasiekti dar daugiau. Tai yra neabejotinas mūsų tikslas, todėl mes ir toliau uoliai dirbsime ir spausime visomis kryptimis, ne tik likusioje sezono dalyje, bet ir kitais metais, kai bus daugiau ženklesnių taisyklių pakeitimų. Tikrai nekantriai laukiu šio iššūkio“, - aiškino jis.
Ericas Boullier, „Renault“ komandos vadovas, neslėpė, kad ekipa džiaugiasi pratęsusi sutartį su greitu, pasišventusiu ir klaidų nedarančiu lenktynininku.
„Džiaugiamės, kad Robertas liks su mumis artimiausiems dviems sezonams, ir norėčiau padėkoti jam už jo parodytą tikėjimą šia komanda“, - sakė prancūzas.
„Pastarosiomis savaitėmis sklandė daug gandų apie jo ateitį – tai puikaus jo vairavimo šiemet rezultatas. Mes esame labai patenkinti, kad pavyko susitarti dėl daugiametės sutarties.“
„Turime aiškų tikslą per artimiausius dvejus metus tapti pretendentais kovoje dėl čempionų titulų. Tam mums reikia Roberto kalibro lenktynininko – greito, visiškai pasišventusio ir nedarančio klaidų. Jo pasirodymai pirmoje 2010-ųjų sezono pusėje buvo nepriekaištingi, todėl mes tikimės ateityje kartu pasiekti puikių dalykų“, - aiškino jis.
R. Kubica į „Renault“ komandą perėjo prieš šių metų sezoną. Prieš tai, 2006-2009 m., lenkas atstovavo „BMW Sauber“ ekipai, kurioje pelnė kol kas vienintelę savo pergalę „Formulės-1“ lenktynėse.
Kol kas neaišku, kas kitais metais bus R. Kubicos komandos draugu. Neatmetama galimybė, kad juo ir toliau liks rusas Vitalijus Petrovas, tačiau vis garsiau kalbama apie tai, kad „Renault“ į savo gretas bando prisikviesti „Formulę-1“ į ralį iškeitusį suomį Kimi Raikkoneną.


Komentarai (28)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
SeLMiz
| 07/08 22:37 Atsakyti
Geriausias matyt sezonas šitas Kubikui. ;d
reddriver
| 07/08 13:27 Atsakyti
taj matyt db rankas trina N.Heidfieldas:D..
Teisybe
| 07/08 13:26 Atsakyti
Sakykit ka norit, bet jis daba turi daugiau tasku nei Rosbergas, Massa ar Mysha, o vaziuoja su Renushe. Malacius!
efonas
| 07/08 00:30 Atsakyti
na renukai galejo pervilioti MS :)))))))) bent jau butu prisiklause apie bolido nevaldomuma
Deivydas007
| 07/07 23:36 Atsakyti
Visi iki 2012 metu pratesia sutartis :D turbut del to nes zino kad arteja pasaulio pabaiga :D
L'user
| 07/07 23:29 Atsakyti
Butu saunu Renault vel pamatyt virsuneje, nors ir dabar gerai pasiardo, ypac Monako trasoj :)
Jekesas
| 07/07 18:54 Atsakyti
Renault šį sezoną laikosi ant vieno lenktyninko, tai būtent lenko Kubicos, nenuostabu kad su juo buvo pratęsta sutartis. Seniau aikčiojom koks didelis taškų santykis tarp Rosbergo ir Shumio, dabar didžiulė praraja atsivėrė tarp Kubicos ir Petrovo kuri neatrodo, kad nemažės.
pranciskus85
| 07/07 18:00 Atsakyti
Siaip lenku nekenciu, bet Kubica tikrai saunus vyrukas. Vaziuoja gerai, komanda ir kyla. Kaip kazkas yra minejes - pastovumas geriausias kilimas aukstyn. Aisku visada yra *papildomu salygu :D
Minerva
| 07/07 17:37 Atsakyti
egis01, nu prajuokinai su ta ferma :D
Manau, jei antras lenktynininkas butu labiau patyres, dabar Renault butu auksciau Mercedes. Nes pastaruoju metu Mercedes turi kazkokiu problemu su bolidais, o ir 20 tasku skirtumas nera toks didelis.
wladi_switch
| 07/07 16:55 Atsakyti
us gal lenktynių dauguma nesptebėjote ar jkaip su jumis yra?? kam čia tokiem kubica nepakankamai geras lenktininkas?? kaip ir rašyta buvo jis nedaro klaidų, su renaukt bolidų daro stebuklus lenktynėse ir kvalifikacijoje, ir aš pilnai suprantu jo sprendima likti ten, ne dėl to jog nėra vietų kitur, o todėl kad ten jis nr 1 ir jam visas dėmesis, o renault viena greičiausiai tobulinančiu savo bolida komandų, todėl tik linkių sekmės renault, ir tikiu kad jie greitai gali šoktelti iki lyderių... ( pavizdys renault progresas prieš keletą metų su alonso priešakyje)
×

TOP naujienos