R. Merhi Australijoje atstovaus „Manor“ ekipai

R. Merhi Australijoje atstovaus „Manor“ ekipai
logo 2015 Kovo 10 d. 08:13, Caterham
„Manor“ oficialiai paskelbė, kad šį savaitgalį Australijoje vyksiančiose F-1 lenktynėse antruoju komandos pilotu bus Roberto Merhi.
Pernai kelis kartus „Caterham“ bolidą laisvosiose treniruotėse išbandęs ispanas su britų ekipa sutartį pasirašė tik vienerioms lenktynėms.
„Šiandien galiu paskelbti tai, apie ką jau seniai svajojau – Australijoje dalyvausiu ne tik laisvosiose treniruotėse, bet ir kvalifikacijoje bei lenktynėse“, – sakė R. Merhi.
„Manau, kad reiktų padėkoti žmonėms, kurie man padėjo daugelį metų ir žinoma „Manor“ komandai – seniems draugams, kurie išreiškė pasitikėjimą manimi. Naudodami praėjusių metų bolidą ir variklį negalėsime pasipriešinti kitoms komandoms, tačiau darysime viską ką galime.“
R. Merhi yra pasirašęs sutartį su „Formulės Renault 3.5“ „Pons“ komanda. Tačiau ispanas tikisi, kad jam šiemet pavyks sudalyvauti visose F-1 lenktynėse.
„Tikiuosi, kad pirmosios lenktynės sukurs man progą sudalyvauti ir likusiose varžybose. Man reikia rėmėjo jei ir toliau noriu lenktyniauti. Deja, bet Ispanijoje sunku tokių rasti. Tikiuosi, kad debiutas Australijoje padės tai pakeisti.“
Priminsime, kad „Manor“ ekipa jau anksčiau pasirašė sutartį su Willu Stevensu.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0