R. Penske: F-1 į Indianapolį artimiausioje ateityje negrįš (3)

R. Penske: F-1 į Indianapolį artimiausioje ateityje negrįš
logo Liepos 12 d. 21:15, www.motorsportpressebild.com

Indianapolio trasos savininkas Rogeris Penske teigia, kad „Formulė-1“ į garsųjį lenktynių žiedą artimiausioje ateityje nesugrįš.

F-1 savininkė „Liberty Media“ ir jos atstovai ne kartą kalbėjo apie plėtrą JAV. Šiemet jau buvo paskelbta, kad ateityje bus surengtos lenktynės Majamio miesto trasoje. Varžybos toliau bus rengiamos ir Ostine, Teksase, esančioje trasoje.

Po to, kai R. Penske įsigijo Indianapolio ovalą, imta kalbėti apie F-1 sugrįžimą. Pernai amerikietis teigė, kad F-1 lenktynės Indianapolyje galėtų būti surengtos ne anksčiau kaip 2022 m.

Bet neseniai duodamas interviu „IndyStar“, R. Penske pareiškė, kad artimiausioje ateityje F-1 į Indianapolį nesugrįš.

„Artimiausioje ateityje nematau „Formulės-1“ Indianapolyje. Jei tik būtų tokia galimybė, bet iki šiol jokių rimtų diskusijų dar neturėjome. Aš asmeniškai kalbėjausi su F-1 vadovu Stefano Domenicali ir mes norėtume surengti lenktynes, bet viskas priklausytų nuo ekonominių sąlygų“, - kalbėjo R. Penske.

„Turi būti laikotarpis, kurio metu viskas galėtų įvykti. Turi būti stabilumas. Tada investuotume į lenktynių organizavimą. Svarbu rasti ne tik rėmėją, bet ir pasirūpinti, kad tai būti vienas geras paketas.“

Praeityje Indianapolio trasoje F-1 lenktynės buvo rengiamos nuo 2000 m. iki 2007 m. Būtent Indianapolyje įvyko Sebastiano Vettelio debiutas, kuris „BMW Sauber“ komandoje pakeitė Robertą Kubicą. O ilgiau sportu besidomintys sirgaliai vis dar pamena 2005 m. fiasko, kuomet startavo tik šeši bolidai.

Indianapolyje net penkis kartus nugalėjo Michaelis Schumacheris. Pergalės šampanu ten taip pat mėgavosi Mika Hakkinenas, Rubensas Barrichello ir Lewisas Hamiltonas.

"Indianapolis", Indianapolis
Trasa: "Indianapolis", Indianapolis (JAV GP)
Ilgis: 4,192 km Ratų skaičius: 73
Plačiau

Komentarai (3)
Slipstream
IP: 1a28443 | 07/13 20:24 Atsakyti
Pritariu Zvejui,dar pamenu kaip berods 2003 palijo lenktyniu metu,bet ne tiek, kad pereiti prie lietaus padangu,bet per slapia slickams.Va tada veiksmo buvo.Ir dabar manau ten pagr.tiesiojoj butu lenkimu ir be DRS.
Zvejys
IP: f5d8a5e | 07/12 22:23 Atsakyti
Simtakart geresne uz Austina. Ir be DRS ten tiek ivykiu budavo... Uh...
fnatic
IP: 51246cc | 07/12 21:32 Atsakyti
Greitieji McLaren, bet nepatikimi, žydrieji Renault, Michelin vs Bridgestone, Schumacheris - va čia tai laikai buvo, tikros lenktynės ir 10-15 ratų ruošiamas tikras lenkimas, o ne apvažiavimas su DRS.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas