R. Schumacheris: „Sauber“ akcijos jau parduotos M. Andretti

R. Schumacheris: „Sauber“ akcijos jau parduotos M. Andretti
logo Spalio 23 d. 11:38, Sauber

Gandai apie tai, kad Michaelo Andretti kompanija „Andretti Autosport“ nori įsigyti „Sauber Motorsport“ komandos kontrolinį akcijų paketą „Formulėje-1“ sklando jau kelios savaitės.

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas, dabar - „Sky Deutschland“ kanalo komentatorius Ralfas Schumacheris TV kanalo eteryje pranešė, kad sandoris tarp „Andretti“ ir „Sauber“ jau yra pasirašytas.

„Kol kas tai nepatvirtinta oficialiai, bet 80 proc. „Sauber“ akcijų jau parduota M. Andretti, - sakė R. Schumacheris. - Rausingų šeima pasitraukė iš F-1 komandos akcininkų, nors pats Finnas Rausingas pasiliko sau 20 proc. akcijų.“

Verta priminti, kad Finnas Rausingas yra švedų milijardierius, bendrovės „Tetra Laval“ ir investicinio holdingo „Longbow Finance“ savininkas, kuris 2016 m. vasarą nupirko 100 proc. „Sauber“ akcijų.

„Sauber Motorsport“ - šveicarų kompanija, įkurta Peterio Sauberio 1970 metais. Nuo 1993 m. „Sauber“ komanda dalyvauja „Formulės-1“ pasaulio čempionate, o 2016 m. „Longbow Finance“ iš Peterio Sauberio bei Monishos Kaltenborn (valdė 33 proc. akcijų) nupirko jų akcijų dalis komandoje. 2017 m. pabaigoje šveicarų komanda pasirašė strateginį susitarimą su „Alfa Romeo“. Nuo 2019 m. komanda F-1 čempionate lenktyniauja „Alfa Romeo“ pavadinimu.

Sauber F1 Team
Komanda: Sauber F1 Team 2021 sezono taškai: 11
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C41
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas