R. Smedley tęs karjerą eksperto vaidmenyje (1)

R. Smedley tęs karjerą eksperto vaidmenyje
logo Vasario 17 d. 18:55, LAT Photographic

2018 metų pabaigoje Robas Smedley išėjo iš „Williams“, kur paskutinius keletą metų dirbo lenktynių vyriausiuoju inžinieriumi. Naujajame sezone britų specialistas pratęs savo karjerą FOM,  kur užims technikos eksperto pareigas.

Robas Smedley: „Mes norime sirgaliams pateikti kuo daugiau informacijos apie techninę „Formulės-1“ pusę, paaiškinti vieno ar kito sprendimo priėmimo priežastis, parodyti mūsų sporto gražiąsias puses.

Pokalbiuose su Rossu Brawnu mes abu priėjome išvados, jog čempionate yra pakankamai daug techninio turinio ir informacijos apie komandų darbą. Visa tai pasilieka šešėlyje, o tai juk yra didelė „Formulės-1“ dalis. Problema ta, kad moki F-1 auditorijos dalis, „Formulės-1“ sirgaliai, viso to nemato, o jei ir mato, tai tik nedidelę dalį. Dabar mes turime galimybę kai ką pakeisti šioje srityje.

Visi žino, kad aš nusprendžiau kažkiek laiko praleisti toliau nuo komandų reikalų, tačiau aš ir toliau jaučiu labai didelę aistrą „Formulei-1“, todėl džiaugiuosi, kad galiu iš dalies sugrįžti į šį sportą ir papasakoti sirgaliams, ką aš kaip inžinierius sužinojau apie „Formulę-1“ per pastaruosius 20 metų. Kalba eina ne tik apie techninę ir vykdomąją reikalo pusę, bet ir apie žmogiškąją – apie tuos, kas dirba F-1 ir atiduoda šiam čempionatui visą savo gyvenimą“.

Komentarai (1)


Ovidijus Orenta2192940027422734
| Vasario 17 d. 20:45
Neblogai nuteikiančios naujienos prieš artėjantį "ant popieriaus" įdomų sezoną.
×