„Racing Point“: naudojame praėjusių metų važiuoklę ir pavarų dėžę

„Racing Point“: naudojame praėjusių metų važiuoklę ir pavarų dėžę
logo Vasario 20 d. 23:40, Racing Point

„Racing Point“ technikos direktorius Andrew Greenas prasitarė, kad RP19 bolidas iš tikrųjų nedaug kuo skiriasi nuo praėjusių metų automobilio.

Kai praėjusių metų vasarą komanda pradėjo ruoštis naujam sezonui, tuometinė „Force India“ atsidūrė administratorių rankose. Anot A. Greeno, tuo metu reikėjo priimti itin svarbius sprendimus.

„Kai kurie sprendimai, kuriuos turėjome priimti, buvo priimti tuo metu, kai komanda atsidūrė administratorių rankose. Tuo metu mes nežinojome kas nutiks su ekipa. Bet mes turėjome apsispręsti ką toliau darysime su bolidu, kurį turime dabar. Buvo tikimybė, kad komanda visai nebegaus pinigų“, - pasakojo A. Greenas.

„Tad buvo priimti svarbūs sprendimai. Dabartinė važiuoklė, galime sakyti, beveik niekuo nesiskiria nuo tos, kurią naudojome pernai. Pavarų dėžė taip pat yra tokia pati kaip ir buvo pernai. Mes negalėjome atlikti tam tikrų darbų, kuriuos norėjome. Jei būtume žinoję ateitį, galbūt būtume pasielgę kitaip.“

Anot A. Greeno, komanda ketina kardinaliai atnaujinti bolidą prieš pirmas šių metų F-1 sezono lenktynes.

„Tikrąjį mūsų bolidą pamatysite Melburne. Palyginus su dabartiniu automobiliu, tai bus didelis žingsnis į priekį. Tobulinimo darbus tęsim toliau. Galbūt neatnaujinsime jo prieš kiekvienas lenktynes, bet stengsimės kuo dažniau jį tobulinti. Dabar galime sau tai leisti. Dabar galime bolidą tobulinti taip, kaip tai visą laiką darė mūsų varžovai.“

Komentarai (0)


×