„Racing Point“ pristatė naująją mašiną

„Racing Point“ pristatė naująją mašiną
logo 2019 Vasario 13 d. 18:21, Racing Point

Šiandien Kanadoje, tarptautiniame automobilių salone Toronte „Racing Point“ komanda pristatė savo naująjį bolidą, pagrindinį rėmėją ir naują ekipos pavadinimą – „SportPesa Racing Point F1 Team“.

Sergio Perezas ir Lance Strollas, kurio tėvas pernai tapo pagrindiniu komandos investuotoju, nutraukė audeklą nuo mašinos, kuri gavo RP19 indeksą.

Bendradarbiavimas su rėmėjais iš BWT bus tęsiamas, todėl bolidas išsaugojo vokiečių prekinio ženklo rožinę spalvą, tačiau dar prisidėjo kito rėmėjo – „SportPesa“ mėlyna spalva.

„Racing Point“ vykdomasis direktorius Otmaras Szafnaueris: „Po kelių mėnesių įtempto darbo užkulisiuose, šaunu atvažiuoti į Kanadą ir pristatyti naują mūsų identitetą.

Ilgalaikis tikslas – nuvesti komandą į sporto viršūnę. Mes tam dedame pamatus ir pradedame naują erą, todėl 2019 m. svarbu žengti gerą žingsnį į priekį. Mes norime kovoti dėl podiumų ir siekti ketvirtos vietos Konstruktorių taurėje“.

Sergio Perezas: „Aš džiaugiuosi pasilikdamas komandoje tuo metu, kai jai prasideda nauja era. Mes turime stabilius ir stiprius lyderius, o tai – svarbu, kadangi tai reiškia, kad aš galiu susikoncentruoti tik ties bolido pilotavimu.

Aš noriu, kad mes vėl būtumėme geriausiais tarp likusiųjų. Aš tikiu komanda ir manau, kad mes kartu daug pasieksime“.

Lance Strollas: „Aš matau komandos potencialą, bazėje jaučiama stebėtina atmosfera ir entuziazmas. Aš visuomet sau keliu ambicingus tikslus, todėl noriu, kad nuo pat pradžių mes būtumėme konkurencingi.

Anksti spręsti, kokias pozicijas mes užimsime lyginant su varžovais, bet aš manau, kad mes galėsime kovoti dėl taškų kiekvienose lenktynėse. Mano tikslas – vėl užlipti ant podiumo 2019 metais. Aš mačiau ankstesnius komandos pasiekimus – tai nuopelnas tų, kas dalyvavo šiame projekte. Aš noriu parašyti naują komandos istoriją“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778