Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
IP: ff4c1cb | 06/27 14:11 Atsakyti
lolol
06/27 12:29

Niekur jis nei nes gali pasikrauti malkų nuo kokio jaunuolio ir tada ... skaityti daugiau

Tipo, kaip HAM legenda sugriuvo, kurią pastaruoju metu dar bandot gaivinti?
0001
IP: 60dc711 | 06/27 13:16 Atsakyti
...jei turėsime greitą bolidą, pasakė vadovas, o likęs geriausias protas keliasi į Cadillacą.
lolol
IP: ae918c1 | 06/27 12:29 Atsakyti
MCL-_-fanas...
06/27 11:16

Man labai įdomu kur jis eis...

Niekur jis nei nes gali pasikrauti malkų nuo kokio jaunuolio ir tada sugrius visa jo legenda, kad yra išskirtinis ir nenugalimas ir babkių mažiau susižers net baigęs karjerą. Todėl jis iki paskutinės dienos lenktyniaus už RB ir *** laimės ar nelaimės, bet išliks legenda ir net jeigu pasitrauks turės pakankamai reklaminių kontraktų.

O visi pasiplaukiojimai su totuškėm ir kitais tik tam, kad pasikelti algą RB. Ir tas paskutinis RB pasiūlymas kuris buvo tikrai dosnus, matomai netenkina jo apetito. Bet visi turintys bent krislelį smegenų turėtu suprasti, kad tai tikrai talentingas pilotas, bet tikrai ne išskirtinis ir visa jo legenda tik labai geras VR agentūrų darbas.
MCL-_-fanas...
IP: 2e7f912 | 06/27 11:16 Atsakyti
Man labai įdomu kur jis eis...

TOP naujienos

F-1.lt pulsas