Po iškovotos George'o Russello „pole“ pozicijos Austrijoje pagyrų britui negailėjo „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas, kuris grįžo į savo gimtinę.
T. Wolffas pagyrė savos komandos lenktynininko patirtį.
Austras po kvalifikacijos sakė: „George'as pademonstravo nuostabų ratą, išnaudodamas visą savo patirtį. Jis tinkamu metu atleido greitį, kai to reikėjo, suvaldė puikiai situaciją ir nuvažiavo puikų ratą, kai to reikėjo.
Kartais reikia supaprastinti dalykus bei tiesiog vairuoti. Jis tai puikiai padarė. Jis per visą sesiją labai gerai suvaldė savo padangas, kas buvo svarbu šiose sąlygose.“