„Red Bull“ kitais metais teiks protestą dėl „Ferrari“ (26)

„Red Bull“ kitais metais teiks protestą dėl „Ferrari“
logo 2019 Gruodžio 06 d. 11:44, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ kompanijos sporto konsultantas Helmutas Marko sugrįžo iš Abu Dabio į gimtąją Austriją niūrios nuotaikos ir štai kodėl: jį suglumino tai, kad bauda, paskirta „Ferrari“ po lenktynių Yas Marina trasoje, buvo labai jau švelni.

„Ferrari“ buvo nubausta 50 tūkst. eurų bauda už tai, kad prieš startą Charleso Leclerco bolido bake degalų buvo 4,88 kg daugiau nei deklaravo pati komanda. H. Marko nuomone, tai labai rimtas pažeidimas, už kurį turi būti paskirta labai rimta bauda, t.y. diskvalifikacija. Jis leido suprasti, kad prasidėjus 2020 m. sezonui, „Red Bull“ žada pateikti protestą šiuo klausimu prieš „Ferrari“.

„Taisyklėse yra aiškiai viskas parašyta ir tokia švelni bauda už panašų pažeidimą – tai nerimta, - pareiškė H. Marko. -  Kalba eina apie elementarų teisingumą, apie atitikimą taisyklės, apie vienodą požiūrį į visas komandas. „Ferrari“ variklis yra apgaubtas gėdos dėl įvairiausių punktų, dėl kurių, tikėtina, jis neatitinka net Techninio reglamento „pilkųjų“ zonų ir už tai turi būti paskirta rimta bauda, bet FIA jokių priemonių nesiėmė.

Jei 2020 metais mes vėl turėsime įtarimų dėl kokių nors pažeidimų, mes vienareikšmiškai pateiksime protestą ir tada „Ferrari“ teks atskleisti visas kortas, o FIA turės veikti atitinkamu būdu“.


Komentarai (26)
Gambini
| 12/06 13:19 Atsakyti
"Ferrari variklis yra apgaubtas gėdos dėl ivairiausių punktų" :) Cia Marko fantazijose? Kas nors ka nors rado ten nelegalaus ar kaip?
Klepsidra
| 12/06 12:09 Atsakyti
teisingai. metas butu baigti massi interpretacijas
mariusis
| 12/06 12:13 Atsakyti
Ant laužo juos! Degtukų aš atnešiu, kuro jau patys turi papildomai daugiau 4,88 kilogramais.
Stalke
| 12/06 15:11 Atsakyti
Apgaubtas gedos? Jis cia rimtai? :D
OG
| 12/06 12:06 Atsakyti
Teisingai.... Ferrari paskutiniu metu apsisss juodai,po tuoj viskas issaiskes jog viskas buvo pasiekta vienaip ar kitaip sukciaujant....
Camicasee
| 12/06 12:23 Atsakyti
Manau tokia bauda buvo tik todel, kad paskutines varzybos ir is esmes diskvalifikacija nieko neleme t.y. maxas vis tiek butu trecias, o zmogaus ant podiumo diskvalifikacija būtų mete didelį seseli tiek ant Ferrariu, kurie buvo itariami del varikliu, ir dar paciam skandalui nespejus aprimti, tiek paciai F1, nes zmogus su trecia vieta buvo diskvalifikuotas. Siaip manau, kad nebuvo viskas taip svaru kaip bandoma pateikti, kaip po sezono pertraukos pradejo imti poles Ferrari taip po direktyvos 3 etapai is eiles pole dingo ar bendras greit., o redbuliai ale pagreitejo tiek lyginant su Ferrari tiek ir su tais pačiais Mersais, tik galbut pastarieji sezono gale turejo rezervo tai kompensuoti. Na cia tik pasvarstymai, bet is niekur staigaus greicio pokyčių sezone nebuna, gal etapa, bet ne tris. O, kad naudojas visos pilkom zonom tai cia jokia paslaptis
efonas
| 12/06 13:34 Atsakyti
Priplaukes senis. Ferai kuro limito nevirsijo, degalu srautas taip pat ok. Tai is esmes nieko neleme tas skirtumas.
kart
| 12/06 14:10 Atsakyti
Turbūt Marko tikslas yra gauti Ferrari variklio brėžinius ir nusiųsti juos į Japoniją.
fasten
| 12/06 14:24 Atsakyti
Prašosi bylos buliai, pirma Maxas, dabar Marko.
Despacito
| 12/06 14:39 Atsakyti
Verksit Bulliai, kai ant tiesiųjų jumis Ferrai ims iš 300m atstumo :)
×

TOP naujienos