„Red Bull“ kol kas slepia naują lengvesnę važiuoklę (6)

„Red Bull“ kol kas slepia naują lengvesnę važiuoklę
logo Rugsėjo 08 d. 11:52, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komanda neigia, kad artimiausiuose etapuose turės naują, lengvesnę RB18 automobilio važiuoklę. Negana to, komandos vadovas Christianas Horneris sako, kad tokia važiuoklė neegzistuoja apskritai.

Tačiau pagal kitą informaciją iš alternatyvių šaltinių, dar prieš vasaros pertrauką „Red Bull“ atliko visą seriją naujojo bolido saugumo bandymų, kurie yra reikalingi FIA homologacijai gauti. Kalba gali būti tik apie antrą, iš principo naują važiuoklę šiam sezonui. Dabartinė mašina jau seniai yra atlikusi visus saugumo bandymus dar prieš šio sezono startą, o 2023 m. bolidų homologacija prasidės ne anksčiau nei lapkričio mėnesį.

Tai kodėl „Red Bull“ naujos lengvesnės mašinos neišvairuoja į trasą? „Motorsport“ teigimu, visa tai yra susiję su komandų biudžetų lubomis. Sezono pradžioje Horneris kalbėjo, kad jų komandai apskritai gali pritrūkti pinigų dalyvauti paskutiniuose šių metų etapuose. Be to, „Ferrari“ vadovas Mattia Binotto, kalbėdamas apie lengvesnį RB18 bolidą, pareiškė, kad neįsivaizduoja kaip pagaminti naują važiuoklę dabartinio biudžeto rėmuose.

Tuo tarpu „Red Bull“ gali surizikuoti ir išleisti naujuosius bolidus į trasas. Tačiau po vasaros pertraukos paaiškėjo, kad Maxas Verstappenas su senąja važiuokle vis tiek gana lengvai nugali „Ferrari“. Todėl naująją gaminį „Red Bull“ paslėpė tolimame garaže ir saugo nenumatytiems atvejams kaip „slaptą ginklą“.

Be to, kai kurie šaltiniai tvirtina, kad „Red Bull“ nėra vienintelė komanda, kuri šiame sezone sukūrė antrąją važiuoklę. Tiesa, kol kas šios komandos pavadinimas nėra žinomas.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 759
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Marketingas
IP: ee77cd1 | 09/08 21:50 Atsakyti
Ačiū už papildomą dėmesį :) +1000 nupirktų skardinių. Ir kas bebūtų, negalvokite apie paslėptą antrą dugną! ✌🏼🎲
ArasHamis
IP: 0aeada2 | 09/08 21:07 Atsakyti
Ot Smirdžiai ...matai ,ką dirba
Britanic
IP: d4ba924 | 09/08 20:24 Atsakyti
Sofos ekspertai kaip visą laiką viską tuoj išaiškins :)
ab
IP: e0e9e1b | 09/08 16:31 Atsakyti
Tiesiog kils
09/08 16:26

Kils klausimai kaip pagaminti vaziuokle kai jos gamybai pinigų nebuvo... skaityti daugiau

Manau cia dauguma dideliu komandu turi tuos apejimus, tik nlb kas sneka
Tiesiog kils
IP: 4df393b | 09/08 16:26 Atsakyti
Kils klausimai kaip pagaminti vaziuokle kai jos gamybai pinigų nebuvo, tada paaiskes apejimas apie ką paddocke jau visi kalba, kad bulliai naudoja ne savo o alfos biudžetą tyrimams ir pan., O AT praktiskai nevystoma, šalia to, medžiagų tyrimai atlikti Valkyria komandos kuri realiai yra trečioji šalis ir negalėtų būti naudojami jų resursai, teigiama,kad medziagos naudojamos ir kurtos grynai Valkyria, bet pritaikymas jų F1 vis tiek negalimas be šios kompanijos įsitraukimo, daug klausimų į kuriuos nesinoretu atsakyti
Red Bull
IP: 494e79c | 09/08 14:04 Atsakyti
Gales sau leisti nevaziuoti paskutiniuose etapuose vis tiek :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas