„Red Bull“ laukia atnaujintų „Renault“ ir „Honda“ variklių

„Red Bull“ laukia atnaujintų „Renault“ ir „Honda“ variklių
logo 2018 Gegužės 16 d. 22:10, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ tikisi, kad po Kanados GP galės įvertinti bei palyginti dviejų variklių gamintojų padarytą pažangą motorų patikimumo ir galios srityse.

Minėtoji ekipa šiemet naudoja „Renault“ variklius, bet svarsto galimybę nuo kitų metų į savo bolidus montuoti „Honda“ motorus. Pastaruosius šiemet naudoja antroji „Red Bull“ komanda - „Toro Rosso“.

Abu minėti gamintojai patobulintas jėgaines planuoja atsivežti į Kanados GP. Tad „Red Bull“ su dideliu susidomėjimu laukia kada galės juos palyginti.

„Tikiuosi, kad galėsime tai padaryti po Kanados GP. Būtent Kanadoje planuojama pradėti naudoti patobulintus variklius“, - sakė „Red Bull“ vadovas C. Horneris.

„Tikiuosi, kad į Kanadą abu gamintojai atsiveš patobulintus variklius. Tikimės pažangos tiek patikimumo, tiek galios srityse. Tad su dideliu susidomėjimu laukiame kada galėsime juos palyginti.“

Renault“ nori, kad „Red Bull“ dėl variklių apsispręstų iki mėnesio galo. Tuo tarpu C. Horneris pareiškė, kad sprendimo dėl motorų šį mėnesį tikrai nebus.

Daugelis taip pat laukia Danielio Ricciardo sprendimo, kuris kitais metais gali likti „Red Bull“ ekipoje.

„Idealiame pasaulyje sutartį su juo būtume pasirašę vakar. Bet mes gerbiame tai, kad Danielis neskuba ir nori priimti galutinį sprendimą tik viską gerai įvertinęs. Manau, jog jis nori sužinoti kurio gamintojo variklius mes naudosime kitais metais. Tuo tarpu mes norime kitiems metams turėti geriausią paketą. Štai kodėl viskam reikia daugiau laiko.“

Komentarai (0)


×