„Red Bull“ mano, kad padaryta žala jų reputacijai (9)

„Red Bull“ mano, kad padaryta žala jų reputacijai
logo Rugsėjo 30 d. 16:54, Red Bull Content Pool

Pagrindinė tema, kuri yra svarstoma per prasidėjusį GP lenktynių savaitgalį – gandai apie tai, kad kitą savaitę FIA žada paskelbti komandų biudžetų limitų audito rezultatus už 2021 metus ir bus paminėti finansinio reglamento pažeidėjai.

Kalbama, kad biudžetų limitų praėjusiais metais nepaisė dvi komandos - „Red Bull“ ir „Aston Martin“. Po penktadienio treniruotės Marina Bay trasoje „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris pakomentavo pasklidusius gandus.

„Mes esame apie tai girdėję, apie kokius pažeidimus kalbama. Visa ataskaita buvo perduota FIA dar kovo mėnesį, o federacijoje informacijos analizės procesas užėmė labai daug laiko, - atsakė C. Horneris. - Jie viską daro labai smulkiai ir viską paskelbs kitos savaitės viduryje.

Tuose duomenyse, kuriuos mes pateikėme FIA, mūsų išlaidos buvo net mažesnės nei nustatyta riba. Apskritai, finansinis reglamentas atsirado visai neseniai ir tai yra labai sudėtingas taisyklių sąvadas. Klausimas tas, kaip šias taisykles taikyti ir interpretuoti. Neišvengiamai skirtingos komandos reglamentą traktuos skirtingai, bet esu įsitikinęs, kad laikui bėgant visos formuluotės taps tikslios.

Mes esame visiškai įsitikinę, kad su mūsų ataskaita yra viskas tvarkoje, bet kaip visada, sklandys įvairiausi gandai, tarp kurių bus ir netikri pranešimai apie didelius pažeidimus. Bet pasikartosiu, aš apie tai nieko nežinau.

FIA pirmą kartą užsiima tokiu darbu ir šis procesas panašus į įprastą buhalterinę ataskaitą, bet tai yra ypatinga versija, kurioje atsižvelgiama į „Formulės-1“ specifiką. Patikslinimai ir išaiškinimai buvo ir po to, kai ataskaitos federacijai jau buvo atiduotos. Tai byloja apie tai, kad šis procesas dar turi būti galutinai suderintas, nors FIA, žinoma, deda dideles pastangas ir daro tai, kas yra būtina.

Mes esame absoliučiai įsitikinę, kad pateikėme visą pilną informaciją ir viską sužinosime, kai bus pateiktos FIA išvados“.

Kai panašus klausimas buvo užduotas „Red Bull“ konsultantui Helmutui Marko, šis sakė: „Šiuo momentu mes nesame ypatingai susinervinę, bet stebina tai, kad informacija pateko į spaudą. Beje, FIA dar tęsia savo darbą, tai ilgas procesas. Esmė tame, kad biudžete yra punktai, kurie neliečia ribojimų tiesiogiai, kadangi tai susiję su žmonėmis, kurie dirba kitose kompanijose.

FIA sako, kad jie nežino, kokiu būdu ši informacija pateko į spaudą. Keista, kad kalba eina apie punktus, dėl kurių dar nebuvo detalių išaiškinimų. Visa tai buvo paskelbta ir tai padarė žalą mūsų reputacijai“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 759
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Bloodrage
IP: 097cb19 | 10/01 09:56 Atsakyti
Teisingai sako. Nuleakina kazkokiu gandu, ir paskui visi trimituoja, nors nieko oficialaus nera dar.
Tikri
IP: 13c78f1 | 10/01 01:50 Atsakyti
Sukciai visada ir liks sukciai, net kaip ruskiai, niekada neprisipazins.
Landsbergis
IP: 8389a78 | 09/30 21:39 Atsakyti
Kokia reputacija?
Yuzefas
IP: af1347c | 09/30 19:24 Atsakyti
Per daug limonado išpilstė
Swaggy
IP: ba9328f | 09/30 19:20 Atsakyti
ANDRE
IP: 00d2f5a | 09/30 19:10 Atsakyti
Na
09/30 17:24

Viskas logiskai Hornerio isdestyta. Nei jis ten ka nors galetu zinoti,... skaityti daugiau

Gal komisaru dirbi ;), rimtai toks gudras?
ab
IP: 17f9130 | 09/30 18:54 Atsakyti
o tai kava irgi eina i biudzeta?
Na
IP: 097cb19 | 09/30 17:24 Atsakyti
Yuzefas
09/30 17:12

galima ishkart neskaityti straipsnio

Viskas logiskai Hornerio isdestyta. Nei jis ten ka nors galetu zinoti, nei tuo labiau pats duoti tokius nurodymus - kaip ir pats sake, kenkia reputacijai. Plius jeigu cia butu vidaus nurodymai, tai siaip ir zmones ten keiciasi, ir esant tokiems darbuotoju kiekiams tikrai kas nors nuleakintu jeigu vadovybe dalintu nelegalius nurodymus.
Zodziu nieko cia nebus, blogiausiu atveju, koks nors vienas padalinys nesusisnekejo su kitu ir issileido per daug ant prekiu ar paslaugu, bet net ir tokiu atveju cia bus minimalus netikslumai, nu tai gaus finansines baudos ir tiek.
Yuzefas
IP: af1347c | 09/30 17:12 Atsakyti
galima ishkart neskaityti straipsnio
×

TOP naujienos