„Red Bull“ neišleis P. Gasly į „Alpine“ (8)

„Red Bull“ neišleis P. Gasly į „Alpine“
logo Rugpjūčio 12 d. 10:27, Red Bull Content Pool / Getty Images

Pierre'o Gasly kontraktas su „AlphaTauri“ buvo pratęstas dar birželio mėnesį, tačiau paskutinė situacija „Formulės-1“ pilotų rinkoje sukėlė eilinę gandų audrą apie galimas permainas komandose. Kai tapo žinoma apie Fernando Alonso perėjimą į „Aston Martin“, o Oscaras Piastri pareiškė, kad jis nesiruošia lenktyniauti „Alpine“ sudėtyje, teoriškai „Renault“ koncerno gamyklinėje komandoje atsirado laisva vieta.

Kaip toliau vystysis įvykiai, nėra aišku, žinoma tik tai, kad „Alpine“ ruošiasi iš O. Piastri pareikalauti finansinės kompensacijos, jei jis atsisako lenktyniauti Enstono komandoje – prancūzų ekipa yra įsitikinusi, kad Piastri pažeidė galiojančias sutartis. Kartu „Alpine“ vadovas Otmaras Szafnaueris ne kartą yra sakęs, kad pretendentų į laisvą vietą yra gana daug, nors nepaminėjo konkrečių pavardžių.

Logiška spėti, kad vienu iš kandidatų gali būti Danielis Ricciardo, kurio vietą „McLaren“ gali užimti jaunasis O. Piastri, bet spauda mini ir Pierre'o Gasly pavardę. Tačiau „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko kategoriškai pareiškė, kad prancūzų lenktynininkas liks „AlphaTauri“.

„Gasly kontrakte nėra punkto, numatančio jo nutraukimą, - H. Marko kalbėjo kanalui „Sport 1“. - Tokio punkto nebuvo iki vasaros pertraukos, nėra jo ir dabar“.

Lygiai tą patį patvirtino ir „AlphaTauri“ vadovas Franzas Tostas: „Red Bull“ nėra jokios prasmės paleisti P. Gasly. Jei kas nors atsitiks su vienu iš „Red Bull“ sportininkų, komanda neturės tinkamos pamainos, kuris galėtų sėsti prie vairo. Tai gali padaryti tik Gasly“.

„Alpine“ komanda apie savo pasirinkimą kol kas nekalba, nes nori klausimą, kurį jiems sukėlė Piastri su savo vadybininkais, spręsti teisiniu būdu. Sprendžiant pagal kalbas, australo kontraktas su „McLaren“ jau pasirašytas ir klausimas tik tas, kada apie jį bus pranešta oficialiai.

„Tikimybė, kad mes kreipsimės į teismą, yra 90 proc., - naujienų agentūrai „Reuters“ sakė O. Szafnaueris.

Pierre’as Gasly
Pilotas: Pierre’as Gasly 2022 sezono taškai: 23
Komanda: AlphaTauri Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
accadia
IP: 11bb2f4 | 08/15 21:41 Atsakyti
Helis
08/12 21:29

DISLIKED by Pierre Gasly.

Ir tikrai, kaip mama neleido į šokius. Dabar "nepamatys chebros" ir "namie šūdas" 😅 įdomu, kiek paveiks nusiteikimą, bet PG moka pramušti, pažiūrim, ką jis į tai
Subjektyvus
IP: fed6148 | 08/13 11:50 Atsakyti
„Gasly kontrakte nėra punkto, numatančio jo nutraukimą, - H. Marko kalbėjo kanalui „Sport 1“. - Tokio punkto nebuvo iki vasaros pertraukos, nėra jo ir dabar“

Senis sundaktaris jau visai nupuso! as lygintuva pirkdamas sudarau sutarti ir ten YRA numatytos sutarties nutraukimo salygos. o cia, lenktyninkas, kuris uzdirba milijonus, jo interesams atstovauja vadybininkai ir advokatai ir jis nori pasakyti, kad i sutarti neitraukiamos nutraukimo salygos? kokios tos salygos, cia jau kita kalba, bet mane juokas ima is tokiu pasakymu, kad ju nera!
Hat
IP: a1864ae | 08/13 07:00 Atsakyti
Baudziava
Ndos
IP: cbab6be | 08/12 23:13 Atsakyti
tech
08/12 21:42

O lyg jo daug komandu troksta? Alpine netikiu, kad jiems reikia dvieju prancuzu. Ir kita - Ricc daug realesnis variantas

Man asmeniskau pieras daug geresnis
tech
IP: c4754c7 | 08/12 21:42 Atsakyti
O lyg jo daug komandu troksta? Alpine netikiu, kad jiems reikia dvieju prancuzu. Ir kita - Ricc daug realesnis variantas
Helis
IP: 7d58bd4 | 08/12 21:29 Atsakyti
DISLIKED by Pierre Gasly.
TomTom
IP: d1cf999 | 08/12 19:35 Atsakyti
Man tai keista ka ta Alpine daro. Jeigu jie turi kontrakta ir Piastri privalo vaziuot pas juos tai jie jau butu teisme, arba pas FIA, arba dar kur - dabar sudaro ispudi kad nieko jie ten neturi nes vis dar svarsto ar eis, ir 90% kad eis, bet kodel dar nenuejo tai bb zino.
Lemma
IP: 9f791a5 | 08/12 15:59 Atsakyti
Yup - Hulkas!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas