„Red Bull“ neišleis P. Gasly į „Alpine“

„Red Bull“ neišleis P. Gasly į „Alpine“
logo 2022 Rugpjūčio 12 d. 10:27, Red Bull Content Pool / Getty Images

Pierre'o Gasly kontraktas su „AlphaTauri“ buvo pratęstas dar birželio mėnesį, tačiau paskutinė situacija „Formulės-1“ pilotų rinkoje sukėlė eilinę gandų audrą apie galimas permainas komandose. Kai tapo žinoma apie Fernando Alonso perėjimą į „Aston Martin“, o Oscaras Piastri pareiškė, kad jis nesiruošia lenktyniauti „Alpine“ sudėtyje, teoriškai „Renault“ koncerno gamyklinėje komandoje atsirado laisva vieta.

Kaip toliau vystysis įvykiai, nėra aišku, žinoma tik tai, kad „Alpine“ ruošiasi iš O. Piastri pareikalauti finansinės kompensacijos, jei jis atsisako lenktyniauti Enstono komandoje – prancūzų ekipa yra įsitikinusi, kad Piastri pažeidė galiojančias sutartis. Kartu „Alpine“ vadovas Otmaras Szafnaueris ne kartą yra sakęs, kad pretendentų į laisvą vietą yra gana daug, nors nepaminėjo konkrečių pavardžių.

Logiška spėti, kad vienu iš kandidatų gali būti Danielis Ricciardo, kurio vietą „McLaren“ gali užimti jaunasis O. Piastri, bet spauda mini ir Pierre'o Gasly pavardę. Tačiau „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko kategoriškai pareiškė, kad prancūzų lenktynininkas liks „AlphaTauri“.

„Gasly kontrakte nėra punkto, numatančio jo nutraukimą, - H. Marko kalbėjo kanalui „Sport 1“. - Tokio punkto nebuvo iki vasaros pertraukos, nėra jo ir dabar“.

Lygiai tą patį patvirtino ir „AlphaTauri“ vadovas Franzas Tostas: „Red Bull“ nėra jokios prasmės paleisti P. Gasly. Jei kas nors atsitiks su vienu iš „Red Bull“ sportininkų, komanda neturės tinkamos pamainos, kuris galėtų sėsti prie vairo. Tai gali padaryti tik Gasly“.

„Alpine“ komanda apie savo pasirinkimą kol kas nekalba, nes nori klausimą, kurį jiems sukėlė Piastri su savo vadybininkais, spręsti teisiniu būdu. Sprendžiant pagal kalbas, australo kontraktas su „McLaren“ jau pasirašytas ir klausimas tik tas, kada apie jį bus pranešta oficialiai.

„Tikimybė, kad mes kreipsimės į teismą, yra 90 proc., - naujienų agentūrai „Reuters“ sakė O. Szafnaueris.

Pierre’as Gasly
Pilotas: Pierre’as Gasly 2023 sezono taškai:
Komanda: AlphaTauri Amžius: 27 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066