Neoficialių šaltinių „
Red Bull“ komandoje teigimu, ekipa jau netrukus pratęs sutartį su antrus metus jai atstovaujančiu Davidu Coulthardu.
„Nuo to laiko, kai atvyko į komandą, Davidas jai davė labai daug, ir, nors jo sutartis ir baigiasi šių metų gale, jis ją pratęs“, – britų „The People“ pareiškė panorėjęs likti neįvardintas šaltinis „Red Bull“ komandoje.
„Dėl jo į komandą atėjo ir Adrianas Newey, ir būtų kvaila išardyti šią partnerystę, nes būtent ji gali išjudinti ekipą. Sutartys niekada nėra sudaromos pirmųjų lenktynių metu, tačiau sezono viduryje ji neabejotinai bus pasirašyta“, – paaiškino neoficialus šaltinis.
Savo noro likti „Red Bull“ komandoje nuo leidinio neslėpė ir pats 35 metų amžiaus D.Coulthardas.
„Vis dar manau, kad galiu lenktyniauti dar porą metų. Noriu pakelti „Red Bull“ aukščiau, ir, manau, kad į komandą atėjus Adrianui, ji turi puikią ateitį. Jo įtakos bolide nesijaus iki sezono galo, tačiau vėliau turėtume pajusti tikrąjį efektą. Kai priprasime prie naujų variklių, galėsime kovoti ir dėl aukštesnių pozicijų“, – teigė škotas.
Iki ateidamas į „Red Bull“, D.Coulthardas 1996–2004 metais lenktyniavo „
McLaren“ komandoje, o 1994-1995 metais – „Williams“ ekipoje. Savo karjeros „Formulėje-1“ metu jis iškovojo 13 pergalių.
Svarbiausių naujienų prenumerata įtraukta. Patvirtinkite prenumeratą paspausdę nuorodą el. pašte (pasitikrinkite šlamšto dėžutę).