„Red Bull“ paaiškino kodėl nepasikvietė F. Alonso (58)

„Red Bull“ paaiškino kodėl nepasikvietė F. Alonso
logo Gegužės 23 d. 15:11, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Prieš kurį laiką sklido kalbos, jog 2025-aisiais Fernando Alonso gali sensacingai prisijungti prie „Red Bull“ ir sudaryti vairuotojų porą su Maxu Verstappenu. Šie gandai subliuško po to, kai ispanas pratęsė sutartį su „Aston Martin“.

Tiesa, „Red Bull“ patarėjas Helmutas Marko prisipažino, jog čempionai išties kalbėjosi su F. Alonso. Visgi, austras įvardijo kelias priežastis, kodėl nusprendė nesikviesti veterano.

„Pokalbių tarp mūsų ir Fernando tikrai buvo, tačiau mes atsitraukėme. Kaip jau esu sakęs, Maxui yra labai svarbi harmonija, o su Alonso taip greičiausiai nebūtų buvę. Manau, kad su juo mums būtų labai sunku. Fernando yra vyriausias vis dar lenktyniaujantis čempionas, o Maxas – jauniausias. Juos skiria kelios kartos.

Nemanau, kad Fernando užsiima lenktynių simuliacijomis ir žaidžia žaidimus iškart po GP. Jie yra dvi visiškai skirtingos asmenybės. Dvi labai geros, tačiau skirtingos asmenybės. Nei vienas iš jų nėra linkęs nusileisti, o komandai būtų sunku visą tai pakreipti tinkama linkme“, - kalbėjo H. Marko.  Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Tai
IP: 247e5bd | 05/23 16:29 Atsakyti
Išeina, kad išsigando konkurencijos.
Belenkas
IP: b190c5b | 05/23 17:20 Atsakyti
Isversiu i normalia kalba. Mes norejom pasikviesti Alonso, su salyga, kad jis bus nr2 ir leisis duazomas maxo, marketingo tikslais, kad pakelti Maxo akcijas. O Alonso ne is tu kuris sutiktu su NR2 vaidmeniu. O RBR kovos nereikalingos, nei tarp savo pilotu, nei su kitom komandom.
U
IP: 78a98da | 05/23 20:34 Atsakyti
Niekada Maxas nebus šalia Alonso ar Hamiltono ir ne todėl kad pastarieji yra per seni, o todėl, kad jie vis dar yra tie, kurie nemaža tikimybė, kad su vienodu bolidu Maxą nubaustų. Net neabejoju, kad kai ėjo kalbos apie Hamiltoną, same shit buvo kas ir su Alonso, arba duodate lygias sąlygas arba nevaziuosim, to RedBull sau leisti negali su tokiu dominuojančių bolidu, nes jei Maxą ispraustu senukai, visas RedBull burbulas apie jo tariama mega talentą subliūkštu ir visi galutinai įsitikintų, kad Maxas turi visiška raketą. Visiems asilams pasakysiu į priekį, aš nesakau kad Maxas ne talentingas ir/ar prastas pilotas, tiesiog pagaliau išsitraukti galvas iš jo subines ir supraskit, kokį nuostabų bolidą turėjo Alonso su Renault, kokį nuostabų bolidą eilę metų turėjo Hamiltonas, tokį pat, ar net geresni dabar turi Maxas.
mariusis
IP: 7ad5add | 05/23 19:20 Atsakyti
Tai kaip čia yra? Maxas sako:
-Mano komandos draugas gali būti bet kas, man nesvarbu.
Tuo tarpu senis peza, kaip Maxui svarbi harmonija. Niekaip nesiklijuoja.
Ir šiaip, skiria kelios kartos. Tikrai 😀
:o
IP: 7f72bec | 05/23 15:34 Atsakyti
Helis
05/23 15:27

Gal kai 2028-ais su 8x WDC trisdešimt vienerių Maxas baigs karjerą,... skaityti daugiau

Tau viskas gerai?
U
IP: e017cc2 | 05/24 06:22 Atsakyti
Helis
05/24 01:54

Logika tavo: važiuoja su prastesne mašina ir atsilieka, vadinasi ---... skaityti daugiau

Oho, kad tu tusciagalvis aš žinojau, bet kad ant tiek....

Pirma tai aš nesakiau, kad tikrai nubaustų, antra tai apie ką ir kalbu, kad RedBull iki šiol turėjo tikrai labai greita bolidą, labai, ir jį atsverti talentu praktiškai neįmanoma, tik sėkmės dėka, kas ir buvo įrodyta pernai, užpernai ir net šiemet. Kaip tu gali sakyti, kad talentas turi atsverti bolido nepajeguma, jei bolidai ne vienodai ne pajėgūs būna? Jei dabar Alonso ar Hamiltonas sėdėtų McLaren ar Ferrari, net neabejoju kad Maxui būtų žymiai sunkiau, nei yra dabar, bet deja jie sėdi Aston ir Mercedes.

Paskaityk kokį suda suvemei kelis kartus, gal suprasi. :)
Helis
IP: 7d58bd4 | 05/23 15:27 Atsakyti
Gal kai 2028-ais su 8x WDC trisdešimt vienerių Maxas baigs karjerą, Alonso galės vėl su Red Bull susėst ir padiskutuot dėl kontrakto. Kaip jam, keturiasdešimt septynerių metų jaunuoliui, iškovot tą jo laukiančią Pole poziciją ir pergalę. Croftis per kiekvienas lenktynes SkySports transliacijų metu primena, kad nuo paskutinės Alonso Pole praėjo ~4300 dienų, o nuo paskutinės pergalės ~4000 dienų. Tiek laukęs, dar pusantro tūkstančio dienų tikrai gali palaukt Alonsas ir tada jau tikrai tikrai ir Pole paims, ir vėl nugalės.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621