„Red Bull“ pilotai susitaikė

„Red Bull“ pilotai susitaikė
logo 2010 Birželio 03 d. 16:43, Red Bull
Red Bull“ komanda šiandien susitaikymui suvedė savo lenktynininkus Marką Webberį ir Sebastianą Vettelį, susidūrusius praėjusį savaitgalį vykusių Turkijos GP lenktynių metu.
Bazėje fotografų užfiksuoti pilotai buvo besišypsantys ir mielai bendraujantys tarpusavyje bei tikino užkasę karo kirvį, jei toks ir apskritai buvo.
S. Vettelis, savo ruožtu, pirmą kartą atsiprašė „Red Bull“ komandos už tai, kas nutiko praėjusį sekmadienį.
„Komanda mus pastatė į puikią padėtį ir tai, kas nutiko, nebuvo gerai jų atžvilgiu – todėl atsiprašau jų už tai, kad praradome pirmavimą lenktynėse“, - pareiškė vokietis.
„Markas ir aš esame lenktynininkai ir mes lenktyniavome. Mes esame profesionalai ir tai nepakeis to, kaip mes dirbsime kartu ateityje. Mes esame puikioje komandoje su labai stipria dvasia. Nekantriai laukiu Kanados“, - kalbėjo pilotas.
M. Webberis, tuo tarpu, neslėpė apgailestavimo dėl puikų rezultatų Turkijoje netekusios ekipos.
„Gaila komandos, nes praradome gerą galimybę laimėti lenktynes. Tai sportas ir tokie dalykai nutinka, tačiau geriau to būtų buvę išvengta. Užjaučiu visus „Red Bull“ komandoje, gamykloje ir susijusius su mumis“, - sakė australas.
„Sebas ir aš užtikrinsime, kad ateityje tai nepasikartotų, ir toliau atvirai bei be problemų dirbsime kartu. Jau per daug apie tai kalbame, tad padėkime tašką. Žiūrėkime į priekį – aš jau esu susikaupęs lenktynėms Kanadoje kitą savaitę“, - pridūrė jis.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392