„Renault“ ateities planuose nemato R. Kubicos (6)

„Renault“ ateities planuose nemato R. Kubicos
logo 2017 Birželio 19 d. 13:27, Renault Sport

Nuo testų Valensijoje, kai „Renault“ išbandė Robertą Kubicą, prasidėjo daug kalbų, kad lenkas gali sugrįžti į F-1. Tas kalbas paskatino jo pasisakymai, kad jaučiasi puikiai bolide, o testai buvo labai sėkmingi. Tiesa, šios kalbos kuriam laikui turėtų aprimti.

„Renault“ ekipos vadovas Cyrilas Abiteboulas skubėjo paneigti visus šiuos gandus, nepaisant to, kad Joloynas Palmeris neturi kontrakto kitam sezonui.

„Žinau, kad sportas yra pilnas spekuliacijų ir gandų. Bet noriu perspėti, kad šioje situacijoje visi turėtų būti šiek tiek atsargesni. Mes kalbame apie žmogų, kurį visi mylime, bet tuo pačiu ir žmogų, kuris buvo susidūręs su labai dideliais sunkumais gyvenime“, - kalbėjo C. Abiteboulas.

„Žinome, kad kažkuriuo metu turime apžiūrėti visas opcijas. Ir jei tuo metu Robertas bus vienas iš opcijų, mes pažiūrėsime. Bet šią akimirką, jo nėra mūsų sąraše. Jis turi dar daug dalykų  pasiekti, kad patektų į tą sąrašą“, - pridėjo „Renault“ ekipos vadovas.

Komentarai (6)


Klepsidra
| 2017 Birželio 20 d. 09:52
Reiketu paskaityti pilna interviu, o ne istraukas - savo planuose, panasu, nemato ne Renault, o Abiteboul'as. Bandymai buvo suorganizuoti ne jo, o "senosios gvardijos" - Bell'o, Permane'o - tu, kurie artimai dirbo su Kubica.
SSPEED
| 2017 Birželio 19 d. 23:43
Maldonadas per 10 etapu gali surinkt keleta tasku bet palmeris tai atskira istorija...
Sajan Button
| 2017 Birželio 19 d. 22:57
Maldonadas bent idomesnes lenktynes padarydavo.
Micius
| 2017 Birželio 19 d. 21:31
Maldonadas daug pinigų iš Venesuelos paplaudavo :D
Sajan Button
| 2017 Birželio 19 d. 16:30
Uz palmeri net moldonadas gersnis yra :D
žiūrovas f-1
| 2017 Birželio 19 d. 15:13
"kablbų" - "kalbų" :) Jei "Renault" nepasirinks Kubicos, gal kas kiti nores lenka pamatyti savo gretose?

F-1.lt pulsas