„Renault“ atliko esminius pokyčius

„Renault“ atliko esminius pokyčius
logo 2015 Sausio 29 d. 07:15, Getty Images
Renault“ atstovai neslepia, kad tobulinant variklį jie atliko esminius pokyčius, kurie turėtų padėti „Red Bull“ ekipai priartėti prie „Mercedes“.
„Mes žinojome ką turėjome padaryti per žiemos pertrauką. Mes taip pat žinome ką mums pavyko pasiekti“, – kalbėjo „Renault“ vadovas Cyrilas Abiteboulas.
„Mes tikime, kad pajėgumo bei patikimumo srityse žengėme didelį žingsnį į priekį. Nežinome koks bus kitų pajėgumas. Galbūt mums nepavyko panaikinti visų skirtumų. Tačiau tikime, kad nuėjome ilgą kelią, kad panaikintume praėjusių metų deficitą.“
Išnaudojo didžiąją dalį tobulinimo taškų
Šių metų F-1 sezonui gamintojams leista patobulinti 48 proc. savo jėgainės. „Renault“ atstovų teigimu, jie jau išnaudojo didžiąją dalį tobulinimo taškų iš 32 galimų, o likusius ketinama išnaudoti kiek vėliau.
„Atlikome esminius pokyčius tam, kad padidintumėme pajėgumą ir pagerintumėme patikimumą“, – sakė „Renault“ specialistas Robas White‘as.
„Atnaujinome kiekvieną sistemą. Principiniai pokyčiai buvo susiję su vidaus degimo varikliu (ICE), turbokompresoriumi ir baterija. Šiemet taip pat naudosime naują išmėtimo sistemos koncepciją. Kompresorius šiemet bus labiau efektyvesnis. Geresniu darbu turėtų pasižymėti ir energijos rekuperacijos sistema. Trumpai tariant yra nedaug detalių iš 2014 m., kurios bus naudojamos šiemet.“
„Renault“ operacijų trasoje vadovas Remi Taffinas pridūrė, kad gamintojas 2015 m. sezoną pradės su stipriai pasikeitusiu varikliu.
„Per daug nedetalizuosime to ką pakeitėme. Tačiau į Melburną atvyksime su stipriai pasikeitusiu varikliu.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821