„Renault“ Austrijoje tikėjosi daugiau (4)

„Renault“ Austrijoje tikėjosi daugiau
logo Liepos 12 d. 20:45, Renault Sport

Renault“ komandai per Štirijos GP lenktynes pasikartojo problema, kuri buvo ir per praėjusias varžybas Austrijos trasoje – šįkart Estebanas Oconas pasitraukė iš distancijos dėl gedimo aušinimo sistemoje. Danielis Ricciardo neblogai nuvažiavo lenktynes, bet paskutiniame rate prarado kelias pozicijas ir finišavo 8-toje vietoje.

Danielis Ricciardo: „Mes tikėjomės daugiau. Aš gerai startavau ir iškovojau keletą pozicijų. Vidutinės padangos neblogai dirbo pirmoje atkarpoje, o vėliau mes perėjome prie minkštųjų – ir greitis nepateisino mūsų lūkesčių, negavome to, ko norėjome. Esu nusivylęs varžybų finalu – paskutiniuose ratuose buvo itin sunku išlaikyti pozicijas.

Kai dėl L. Strollo, tai aš mačiau, jog jis artėja, bet jei nebūčiau pasukęs bolido, tai mes susidurtumėm, todėl man teko priimti tokį sprendimą. Gali būti, kad man reikėjo jį užblokuoti. Gaila, bet po to aš praradau kelias vietas“.

Estebanas Oconas: „Labai gaila, kad iškilo aušinimo sistemos problema. Automobilių sporte tai pasitaiko, bet šiandien mes turėjome puikų šansą ir tenka apgailestauti, kad man teko pasitraukti iš varžybų užimant pakankamai aukštą poziciją.

Yra itin šaunu pakovoti su Danieliu. Mes naudojome skirtingas strategijas, jo padangos buvo kur kas geresnės būklės. Mes norėjome pasiekti gero rezultato komandai ir esame nusivylę tuo, kas atsitiko. Kitą savaitę mes vėl turėsime šansą uždirbti daug taškų“.

„Renault“ komandos vadovas Cirylas Abiteboulas: „Gana emocionalus savaitgalis. Vakar mes džiaugiamės po kvalifikacijos, kai abi mašinos pateko į finalą ir Estebanas parodė puikų tempą ekstremaliomis sąlygomis, pademonstruodamas savo meistriškumą. Ši diena nuvylė – viena mūsų mašinų pasitraukė iš distancijos dėl tos pačios problemos kaip ir prieš savaitę. Mes įdėjome daug pastangų, norėdami problemines detales sugrąžinti į bazę Enstone, ten surasti priežastį ir sugrįžti į trasą, bet ne viską padarėme.

Patikimumo problemos – tai nepriimtina, kai visų rezultatai tokie glausti. Lenktynės parodė, kad mes nusileidžiame greičiu savo pagrindiniams varžovams. Danielis gerai pasirodė ir puikiai gynėsi. Apskritai, dominuoja nusivylimo nuotaikos, bet tai negali užgožti to fakto, kad šioje trasoje mes pasiekėme didelės pažangos lyginant su ankstesniais sezonais. Mašina dabar yra kur kas geresnė, bet tą patį galima pasakyti ir apie varžovus. Dabar prasidės tikra kova“.


Komentarai (4)
Micius
IP: 15d615f | 07/13 07:57 Atsakyti
Cyrilo strategams galvosūkis.Jei kietesnės padangos laiko 30 ratų, tai ar galima dėti minkštas 40iai ratų ? 😀
Micius
IP: 15d615f | 07/13 13:35 Atsakyti
Panašu, kad Renukai patobulėjo šiemet, bet varžovai irgi :) Antras etapas, 19 laipsnių šilumos, ir vėl perkaitimo problemos.... Tarpusavio Renukų kova... Bendrai, visiškai kvaila, abu bolidus pjauti tarpusavio kovai, leidžiant tolti ir vytis varžovams... Pateisinu tik tada, jei rodo per TV užrašą Renault, ir pjaunasi dėl dėmesio.
Lexxus
IP: 9f791a5 | 07/13 09:42 Atsakyti
Nesupratau to keitimo 38-tam rate, galejo dar bent porą važiuot geltonom tikrai.
jv
IP: f87336f | 07/14 09:49 Atsakyti
Nustebino sprendimas neapkeisti pilotu vietomis, nors vaziavo skirtingom strategijom, sitas DR kainavo daug... panasu, veikia French piloto bias...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas