„Renault“ bosas pakvietė dvi bazes bendradarbiauti

„Renault“ bosas pakvietė dvi bazes bendradarbiauti
logo 2023 Rugsėjo 30 d. 14:39, Alpine Racing

Renault Group“ kompanijos prezidentas Luca de Meo šiomis dienomis aplankė „Alpine“ komandos bazę Enstone Anglijoje, norėdamas asmeniškai inspektuoti, kaip klostosi „Formulės-1“ komandos reikalai. Jo požiūriu, padėtis nėra gera, reikia kolektyvą mobilizuoti produktyvesniam darbui. Kartu „Renault“ bosas priminė, kad ir toliau F-1 „Alpine“ komandai vadovaus Bruno Faminas.

Priminsime, kad Belgijos GP savaitgalio dienomis netikėtai iš pareigų buvo atleisti „Alpine“ vadovas Otmaras Szafnaueris ir sporto direktorius Alainas Permane, o kiek anksčiau iš „Alpine“ prezidento posto buvo pašalintas Laurentas Rossi.

Prancūzijos spauda praneša, kad pagrindinė tezė, kurią de Meo bandė pranešti Enstono kolektyvui, yra tokia: jam labai nepatinka, kad du „Formulės-1“ komandos padaliniai, kurių bazės yra įsikūrusios Didžiojoje Britanijoje ir Prancūzijoje, kurioje gaminami „Renault“ jėgos agregatai, iki šiol nesuderino sklandaus bendradarbiavimo.

Neva jis pareiškė, kad nenori girdėti apie tai, kad tarp Enstono ir Viri yra kažkokių nesutarimų ir pareikalavo, kad tarpusavio kaltinimai vieni kitiems tuoj pat būtų nutraukti.

„Šimtmečio karas tarp Anglijos ir Prancūzijos pasibaigė daugiau kaip prieš 100 metų“, - priminė L. de Meo.

Pavyzdžiui, labai keista, bet GP lenktynių savaitgalių dienomis „Alpine“ lenktynių komanda ir „Renault“ motoristai gyvena skirtinguose viešbučiuose, o serviso zonoje sėdi prie atskirų stalų – prie vieno skamba anglų kalba, prie kito – prancūzų.

Pasak de Meo, artėjančią žiemą bus bandoma naikinti šiuos skirtumus ir sutelkti kolektyvą į krūvą – tam 100 darbuotojų iš Enstono ir Viri važiuos į Prancūziją, į bendrą stovyklą viename specialiame mokymo centre, kuriame treniruojasi prancūzų žandarmerijos elitinis padalinys.

Be to, L. de Meo pareikalavo, kad visi gamybiniai procesai visuose lygiuose vyktų labiau intensyviai, racionaliau ir greičiau.

„Ar galima taikstytis su tuo, kad naujo simuliatoriaus statybos Enstono bazėje vyksta jau dvejus metus? Per du metus galima pastatyti naują automobilių gamyklą su 750 tūkst. automobilių metiniu pajėgumu“, - sakė „Renault“ vadovas.

Ar de Meo vizitas į Angliją padės išspręsti F-1 komandos problemas, taps aišku tik sezonui pasibaigus, o kol kas galima tik konstatuoti, kad kompanijos prezidento nepasitenkinimą galima suprasti: jei pernai „Alpine“ čempionatą užbaigė 4 Konstruktorių taurės įskaitoje, tai dabar po 16 etapų „Alpine“ yra tik šešta ir artimiausiam varžovui „McLaren“ nusileidžia 88 taškais.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821