„Renault“: dėl čempionų titulų tikimės kovoti 2026 m.

„Renault“: dėl čempionų titulų tikimės kovoti 2026 m.
logo 2022 Lapkričio 09 d. 17:13, Alpine Racing

Renault“ vadovas Luca de Meo išreiškė viltį, kad prancūzų automobilių gamintojui priklausanti F-1 „Alpine“ komanda dėl čempionų titulų kovos 2026 metais.

Prieš 2021 m. sezoną „Renault“ nusprendė pakeisti savo F-1 komandos pavadinimą į „Alpine“, taip siekdama atgaivinti šį prekinį ženklą. Iki tol „Alpine“ buvo labai menkai žinoma, tačiau per pastaruosius du sezonus šis prekės ženklas smarkiai išaugo ir padidino pardavimus. Bet priešingai nei komercijos srityje, „Alpine“ kol kas negali pasigirti puikiais pasiekimais F-1. Komanda šiais metais kovoja dėl ketvirtos vietos konstruktorių įskaitoje.

Šią savaitę išplatintame pranešime spaudai „Renault“ grupė teigė, kad „Alpine“ gali pasinaudoti savo F-1 komandos turto finansiniu įvertinimu“.

Jei komandai kitais metais pavyktų pagreitėti ir išspręsti patikimumo problemas, galbūt galėtų kovoti dėl aukštesnių rezultatų. Tačiau „Renault“ valdžia iš komandos artimiausiu metu nesitiki aukščiausių pasiekimų.

„Renault“ vadovas Luca de Meo, kurį cituoja „Marca“, teigė, kad gamintojas iš komandos geriausių rezultatų tikisi tik 2026 m.

„Prieš dvejus metus, kai gimė „Alpine“, „Formulės-1“ komanda buvo laikoma ne įmonės turtu, o išlaidų objektu“, - sakė L. de Meo.

„Per šiuos dvejus metus pakeitėme ne tik bendrą įmonės, kuri dabar yra aukščiausio lygio automobilių gamintoja, bet ir lenktynių programą, kuri yra tikrai ambicinga. Tad tikimės, kad 2026 m. kovosime dėl čempionų titulų.“

„Mūsų dalyvavimas „Formulėje-1“ leido padidinti prekės ženklo žinomumą visame pasaulyje.“

Atsižvelgus į „Renault“ vadovo komentarus, galima teigti, kad komanda nepuoselėja vilčių per artimiausius porą metų kovoti dėl aukščiausių rezultatų ir sieja savo viltis su naujomis variklių taisyklėmis, kurios įsigalios būtent nuo 2026 m.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2024 sezono taškai: 302
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0