„Renault F1“ vadovu taps D. Brivio (3)

„Renault F1“ vadovu taps D. Brivio
logo Sausio 07 d. 12:21, Renault Sport

Šiandien oficialiai pranešta, kad iš „Suzuki“ komandos vadovo posto „MotoGP“ čempionate traukiasi Davide Brivio. Beveik neabejojama, kad šis italų specialistas taps „Renault F1“ komandos, kuri artimiausiu metu bus pervadinta į „Alpine“, naujuoju vykdomuoju direktoriumi.

Iš pirmo žvilgsnio  toks paskyrimas gali atrodyti sensacingai – per visą savo karjerą D. Brivio niekada nedirbo automobilių sporte. Visi projektai, kuriuose dalyvavo italų specialistas, buvo susiję su motociklų lenktynėmis – Brivio buvo gamyklinės „Yamaha“ komandos vadybininkas „Super Bike“ bei „MotoGP“ čempionatuose, priklausė Valentino Rossi vadybos grupei, o nuo 2013 m. vadovavo gamyklinei „Suzuki“ ekipai, kuri tada rengėsi sugrįžti į „MotoGP“. Pernai ši komanda nugalėjo čempionate.

Greičiausiai, kad idėja padaryti vienu iš „Alpine“ komandos vadovu italų specialistą į galvą šovė Lucai di Meo – dabartiniam „Renault“ generaliniam direktoriui. Nuo 2007 iki 2010 m. pagrindiniu „Yamaha“ komandos, kurioje dirbo D. Brivio, rėmėju „Fiat“ koncernas, o L. di Meo tuo metu buvo šio itališko prekės ženklo marketingo direktoriumi.

Brivio visai realiai gali tapti „Alpine F1“ vykdomuoju direktoriumi ir užsiimti strateginių klausimų sprendimu, tuo tarpu operatyviniam komandos darbui turėtų vadovauti komandoje jau kurį laiką dirbantis lenkas Marcinas Budkowsi. Verta priminti, kad Cirylas Abiteboulas, kuris pastaraisiais metais vadovavo gamyklinei „Formulės-1“ komandai, neseniai tapo „Alpine“ kompanijos generaliniu direktoriumi ir dabar yra atsakingas ir už serijinių „Alpine“ sportinių automobilių gamybos procesą.


Komentarai (3)
Micius
IP: 15d615f | 01/07 18:59 Atsakyti
Aina sau, Abitebulio nebepamatysime... Ta nuotrauka su Horneriu labai gera :D
RBR
IP: d700dc4 | 01/07 14:04 Atsakyti
Galu gale gal misteri pazadu maisa pastums i sali. Tegul uzsiima serijinemis masinomis ir zada vartotojams geresni rytoju:)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas