„Renault“: išsprendėme pagrindines problemas (12)

„Renault“: išsprendėme pagrindines problemas
logo 2014 Vasario 14 d. 19:46, Renault
Renault“ atstovai tikisi, kad gamintojui pavyko išspręsti naujos jėgainės problemas, kurios kamavo prancūzų klientes Jereze (Ispanija) vykusių bandymų metu.
„Red Bull“, „Toro Rosso“ ir „Caterham“ – visos trys ekipos kentėjo nuo problėmų su „Renault“ jėgainėmis ir dėl to per keturias dienas kartu sugebėjo įveikti tik 151 ratą.
Prancūzų gamintojas intensyviai dirbo, kad išspręstų visas iškilusias bėdas iki kitų F-1 bandymų, kurie prasidės kitą savaitę Bahreine.
„Pagrinde turime problemų su technine dalimi, kartais kyla bėdų su programine įranga“, – pasakojo „Renault“ operacijų trasoje vadovas Remi Taffinas.
„Pirma bėda, kurią nustatėme buvo susijusi su energijos kaupimu baterijose. Atlikome tam tikrus patobulinimus. Galėjome juos patikrinti tiek savo bazėje, tiek trasoje, kai buvo rengiami filmavimams skirti važiavimai. Jų metu viskas klostėsi taip, kaip mes ir tikėjomės. Esame užtikrinti, kad problemos, su kuriomis buvo susidurta Jereze, dabar yra išspręstos. “
„Kitas žingsnis buvo išspręsti programines bėdas. Dirbami savo bazėje padarėme pažangą ir šioje srityje. Kol kas atsiliekame nuo grafiko, tačiau dabar esame padarę tai, ką turėjome padaryti pirmųjų bandymų metu. Tad Bahreine viskas turėtų būti gerai.“
„Paskutinė problema su kuria susidūrėme buvo susijusi su integracija. Šiuo klausimu daug dirbome su komandomis. Tad pirmoji bandymų diena Bahreine turėtų praeiti be didesnių problemų. Tikimės, jog nuo šiol mūsų klientės galės netrukdomai išbandyti savo bolidus.“
„Lotus“ praėjusį savaitgalį Jereze (Ispanija) sėkmingai įveikė 100 km distanciją. Remiantis užsienio žiniasklaidos pranešimais, prasčiau sekėsi „Toro Rosso“ komandai, kuri Misano (Italija) trasoje nuvažiavo 70 km. Kalbama, jog pastaroji ekipa vėl buvo susidūrusi su „Renault“ jėgainės problemomis.
„Tikėjomės, jog daugiau problemų nekils, tačiau keletas jų pasitaikė. Tačiau tai mūsų nenustebino. Žinojome, kas buvo sumontuota bolide. Priežastys, dėl kurių kilo problemos, mums žinomos. Padirbėjome bandydami jas pašalinti. Tačiau filmavimams skirtų važiavimų metu nieko negalėjome padaryti.“
„Nustatymų, su kuriais pradedi dieną, vėliau negali keisti. Tad buvo sunku reaguoti į iškilusias problemas.“
R. Taffinas pripažino, jog kol kas „Renault“ atsilieka nuo kitų dviejų jėgaines F-1 komandoms tiekiančių gamintojų.
„Mes vis dar atsiliekame nuo grafiko. Tačiau situacija nėra itin prasta. Tikrai neatsiliekame keliais mėnesiais, kaip šneka kiti. Dabar esame tokioje stadijoje, kokioje turėjome būti prieš pirmuosius bandymus. Taigi, galbūt atsiliekame trimis savaitėmis. Tačiau esame pasiruošę susigrąžinti prarastą laiką. Keliaujame į Bahreiną, kur tikimės, kad viskas praeis be didesnių problemų."

Komentarai (12)
Vaidazas
| 02/15 23:33 Atsakyti
tikiuosi išspręs problemas ir rb heiterių tik daugės
deivec
| 02/15 11:51 Atsakyti
Renault duster irgi neturi problemu :D

joke aisku..

nieko susitvarkys...aisku anksciau ar veliau
Force
| 02/15 11:17 Atsakyti
Šaunu, jau greit bus matyti kaip tos problemos išspręstos.
greitas_kaip_briedis
| 02/15 04:18 Atsakyti
Ferrafi, ir Mersedesai kure varikli savo bolidams, Renault neturejo kam jo kurti, taip kad atsilikimas normalus. Ir Ferrari ir Mersai pernai tas problemas issprende bandymuose, kuriu spauda negali viesinti.
Songoku Lee
| 02/15 00:11 Atsakyti
Truputi ne į temą, bet visuomet šypseną kelia tie "filmavimai" neva.
Songoku Lee
| 02/15 00:05 Atsakyti
Gal prasidės abupusiai kaltinimai renault ir rbr, vieni ant kitų bandys atsakomybę sumest, kas kaltas.
Vyriškis
| 02/14 22:13 Atsakyti
Aaaa.... Remis ir po pirmos bandymų dienos Hereze kalbėjo kad viskas gerai, kitą dieną mašinos važiuos puikiai. Ko pasekoje tik Katerhemas paskutinę dieną normaliau tepravažiavo. Kažkaip visa tai primena pernykščio sezono pirmus bandymus, kai Maklarenai stipriai strigo, bet vistiek kalbėjo kad padėtis kontroliuojama, kad kausis dėl čempionų titulų. O kas galų gale gavosi, visi gerai žinom. Ne be reikalo Minardis kalba, kad Red Bull jau dairosi kito variklio tiekėjo 2015 sezonui.
AF1
| 02/14 20:45 Atsakyti
Blogas zenklas kalbeti, o po to demonstruoti kalbejimo rezultatus. Palaukim testu Bahreine, tada matysim issprendet jus ar neissprendet.
ZaZiuS
| 02/14 20:35 Atsakyti
Tikiuisi,kad neissprende ir turesim intriga ciampe
sparcis
| 02/14 20:30 Atsakyti
Tikiuosi kad issprende tas problemas ir palinkeciau daug sekmingesniu bandymu nei kad buvo pries tai :)
×

TOP naujienos