„Renault“ neplanuoja šiemet suteikti galimybę F. Alonso sudalyvauti treniruotėse

„Renault“ neplanuoja šiemet suteikti galimybę F. Alonso sudalyvauti treniruotėse
logo Liepos 08 d. 21:02, McLaren F1

Renault“ neplanuoja šiemet suteikti galimybę Fernando Alonso išbandyti bolidą laisvųjų treniruočių metu. Tiesa, komanda gali surengti privačius bandymus.

Minėtoji ekipa šiandien oficialiai paskelbė pasirašiusi sutartį su F. Alonso, kuris kitąmet sugrįš į F-1 ir užims Danielio Ricciardo vietą.

Paskutinį kartą ispanas F-1 lenktyniavo 2018 m. Pasitraukęs iš „Formulės-1“, sportininkas varžėsi „IndyCar“, WEC, IMSA čempionatuose, šiemet startavo Dakaro ralyje.

Paskelbus apie tai, kad F. Alonso sugrįš kitais metais, imta spėlioti ar ispanas išbandys F-1 bolidą dar šį sezoną. Bet „Renault“ vadovas Cyrilas Abiteboulas teigia, kad komanda kol kas tokių planų neturi.

„Nemanau, kad jam reikia sudalyvauti treniruotėse tam, kad susipažintų su procedūromis ar apsiprastu bolide. Nemanau, kad jam to reikia. Kol kas neturime jokių planų“, - teigė C. Abiteboulas.

„Pažiūrėsime ar pasitaikys kokia galimybė. Mes turime galimybę surengti bandymus, kurių metu būtų naudojamas 2018 metų bolidas. Bet kaip jau sakiau, mes kol kas neturime tokių planų. O kalbant apie dalyvavimą treniruotėse, mano atsakymas yra neigiamas. Nemanau, kad tai būtina investicija.“

F. Alonso rugpjūčio mėnesį ketina startuoti „Indianapolis 500“ lenktynėse. C. Abiteboulo teigimu, ispanas anksčiau ar vėliau apsilankys komandos bazėje ir artimiau susipažins su ekipos nariais.

„Anksčiau ar vėliau jis apsilankys mūsų bazėje ir susitiks su komandos nariais. Tai labai juos motyvuos. Daugelis žmonių, ypač Enstone, buvo studentai ar net moksleiviai tada, kai Fernando pirmą kartą su mumis tapo čempionu.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos