„Renault“ parodė naujojo bolido išdažymą (18)

„Renault“ parodė naujojo bolido išdažymą
logo 2019 Vasario 12 d. 14:56, Renault Sport

2019 metais „Renault“ neatsisakė tradicinio bolido pristatymo ir surinko žurnalistus savo komandos bazėje Enstone. Kompanijos įkūrėjo Louiso Renault 142-ojo gimtadienio proga gamyklinė komanda pristatė naujojo R.S.19 bolido išdažymo spalvas su pernai metų važiuokle, bet su naujais aerodinaminiais elementais. Pats bolidas pilnai paruoštas bus tik prieš pat bandymų pradžią Barselonoje kitą savaitę, kaip, beje, ir kitose komandose, kuriose jau įvyko naujų mašinų pristatymai.

„Renault“ visuomet kalbėjo apie penkerių metų planą, kuris turėtų atvesti ekipą į stipriausiųjų F-1 komandų trejetuką – šie metai bus ketvirti, su kuriais komanda sieja labai daug vilčių, tačiau per mašinos pristatymą apie tai jie kalbėjo labai atsargiai.

Komandos vadovas Cirylas Abiteboulas: „Mūsų naujoji mašina dar nesurinkta – ji bus paruošta tik bandymams Barselonoje. Per paskutinius keletą metų mūsų bazė Enstone smarkiai pasikeitė, visi komandos padaliniai tapo šiuolaikiškesni ir geresni. Per dvejus metus etatų skaičius nuo 400 žmonių padidėjo iki 700. Viri mieste greitai duris atvers nauja infrastruktūra stendiniams jėgainių bandymams. Iki 2020 metų mes pilnai atnaujinsime departamento, kuris atsakingas už jėgos agregatų kūrimą, įrangą.

Šiais metais mes norime dar labiau sumažinti atsilikimą nuo trijų „top“ komandų ir tam mes turime gerus lenktynininkus. Mes norime įrodyti, kad mūsų mašina ir motoras tapo geresniais...“


Komentarai (18)
moderator F1
| 02/15 14:52 Atsakyti
Kunakri
02/13 15:19

Niekaip nesuprantu, negi komentarai čia tik pasikoliojimui skirti? Jau eilę metų tas pats. Pats puslapis dėl to kažkoks nesolidus tapo.

Tvarkome ir priežiūrime kai galime, bet būname ir su šeimomis ir naktimis vis dar miegame..
Padarytas raporto mygtukas, kodėl mums nepadedate prisidėdami?
Kunakri
| 02/13 15:19 Atsakyti
Niekaip nesuprantu, negi komentarai čia tik pasikoliojimui skirti? Jau eilę metų tas pats. Pats puslapis dėl to kažkoks nesolidus tapo.
kart
| 02/13 12:24 Atsakyti
talianas
02/13 11:33

Ar tu supranti, kad pristatytas pernykštis bolidas, o pateikiama tarsi naujas? Gal pasiskaityk kas rašoma, o tik po to komentuok.

O gal tu pirma paaiskink nuo kada naujas = kitoks? Viskas cia gerai parasyta tik reikia maziau isiknisineti.
kart
| 02/13 12:18 Atsakyti
Kiekvienais metais bolidus pristatineja kaip naujus, o ne kaip senus.
talianas
| 02/13 11:33 Atsakyti
bitininkas
02/13 11:07

Tave kvietė?? Jei būtų išdažytas kitaip, tai jau bolidas būtų naujas?

Ar tu supranti, kad pristatytas pernykštis bolidas, o pateikiama tarsi naujas? Gal pasiskaityk kas rašoma, o tik po to komentuok.
bitininkas
| 02/13 11:07 Atsakyti
Tave kvietė?? Jei būtų išdažytas kitaip, tai jau bolidas būtų naujas?
mercedesss
| 02/13 10:04 Atsakyti
bitininkas
| 02/13 02:28 Atsakyti
O man toks jausmas, kad vaikai prieš bandymus pirma čempionais skelbia geriausiai išdažytą (nes pagal juos bolidas labiausiai pasikeitęs), atėjus bandymams vėl kiti čempionai skelbiami, o sulaukus pirmų lenktynių skelbiamas čempionas, nes mat jam paėjo. Lenktynės ir čempionų lentelės visur sudarinėjamos iš neturėjo ką veikt. Man pofik tos spalvos, visvien jų per lentynes mažai matau - arba hamiltono galą, arba vetelio lužusį sparną, o kokiom spalvom jis dažytas buvo, man visiškai nusišvilpt, taip ar taip sutrupintas. Taigi, labiausiai laukiu dėl RBR ir honda - arba riedės pakalnėn,arba laikysis įkalnėje, o gal visgi kils į kalną?
Vytispagonia
| 02/13 01:51 Atsakyti
kart
02/12 21:59

Na, keičiasi pora sparniukų nuo pernai, tai gal galvoja, kad naujus bolidus pristatinės :))

Na tie besikeičiantys pora sparniukų daug ką keičia, ir tie, kurie padarys naują bolidą ir pataikys, o ne pernykštį bandys modifikuot, manau laimės ach...nai. taigi laukiam rytojaus ir penktadienio
A85 logo rėmėjas
| 02/12 22:10 Atsakyti
RBR
02/12 16:43

Kai zmones neturi fantazijos, tai naudoja juoda spalva :D

Man atrodo, kad juoda spalva naudojama iš praktinių paskatų. Pirmiausia tai nereikia tiek daug ant anglies pluošto dažų (kurie vistiek sveria) purkšt, tiek tos apačioj esančios detalės apsineša purvu per lenktynes, tai ir bendras vaizdas geresnis.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas