„Renault“ pasinaudojo kitų nesėkme? (60)

„Renault“ pasinaudojo kitų nesėkme?
logo 2003 Kovo 25 d. 22:43, Renault
„Ferrari“ pilotas Michaelis Schumacheris teigia, kad taip gerai Malaizijos GP „Renault“ pasirodė tik todėl, kad jai pavyko pasinaudoti kitas komandas ištikusiomis nelaimėmis.
„Jei atsižvelgus į visus kitus faktorius, pavyzdžiui: Montoyą, kuris prarado galinį sparną, Ralfą, kuris startavo 17-as, Coulthardo pasitraukimą, tai, kas atsitiko man... Aš manau, kad neklystu teigdamas, jog visi mes galėjome finišuoti aukščiau už abu „Renault“, – teigė M.Schumacheris.
Šiuo metu vokiečio atstovaujama „Ferrari“ ir jo kritikuojama „Renault“ turi surinkusios po vienodai taškų – 16. Tiesa, italų ekipa geresnio aukščiausio rezultato dėka yra 2-a, tuo tarpu prancūzų komanda tenkinasi 3-iąja pozicija.


Komentarai (60)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ALS
| 03/27 16:11 Atsakyti
Teisingai MS pasake, bet sportas yra sportas
Mclarenfan
| 03/27 14:50 Atsakyti
Pritariu bronksui 100proc.Sumis cia galetu patilet, man graudu darosi prisiminus hakkineno dumeli paskutiniame rate. Ir tai 1 is 100000000pvz.
AndriusMc
| 03/27 14:22 Atsakyti
atrodo Ferrari del antros vietos teks konkuruot su Williams ir Renault:)
remis7
| 03/27 08:46 Atsakyti
Nu ir svaigsta MS. Pats sukėlė avariją ir dar teisinasi.Kažkokios nesamonės. Nereikia daryti klaidų, nereikės teisintis.
Ramzes
| 03/27 01:56 Atsakyti
Jo, kai komanda pradeda daryti tikra pazhanga visi ishkart: PASISEKE!!, TAIP!!! BUTU PASKUTINI!!!,GERAI PRADESIM VADINTI PAZHANGA SEKME!!!. TADA FERRARI TITULA PERNAI PASISEKE ISHKOVOT. Nieko neturiu priesh Ferrari, bet man idomu kiek lgai komentarus rashantys zhmones vadins Renault pergales - sekme. O tie kas sako kad Renault turi kovoti su Sauber, matyt dar pernikschiu lenktyniu uzhrashus zhiuri. Atsibuskit dabar jau kitas, naujas etapas Renault progrese hebra.
Antilagas
| 03/27 00:36 Atsakyti
Schumis kaip visada - daugumoje teisus. Jei D.C. ir J.P.M. butu nepakliuve i nemalonias situacija, taip pat ir M.S. tai "Renault" ekipai apie pirmasias pozicijas tik pasvajoti tebutu galima..
Bachys
| 03/26 23:42 Atsakyti
Alfonsas... tai gal sumis turi is viso dziaugtis kad vapsce lenktynes baige o ne verkti ir pavydeti kas ir kam pasiseke cia ne grazuoli7 konkursas
palermo
| 03/26 20:10 Atsakyti
nezinau kur slypi tiesa, bet manau kad malaizijoje MS ir taip nebloga kose uzvire-juk nuo jo viskas prasidejo.Galejo jis geresne vieta uzimti, bet kitaip tai matyt vazhiuot reikejo
Explosive
| 03/26 20:00 Atsakyti
Nu cia tai jo, jei butu taip buve, tai nebutu sitaip atsitike ir pan. Jeigu kas padaro klaida, o Renault ne, tai jau irgi zenklas, jog Renault geresne ekipa, nes neklysta, ne jokia cia sekme.
Alfonsas
| 03/26 18:44 Atsakyti
va va ka as ir sakiau kitoje diskusijoje,butent jie gali dekoti schumiui,kad atsitrenke i trulli,nes kitaip Alonso tikrai nebutu trecias!!!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas