“Renault” patvirtino kontraktą su N. Hulkenbergu

“Renault” patvirtino kontraktą su N. Hulkenbergu
logo 2016 Spalio 14 d. 18:07, Force India
Renault“ komanda oficialiai pranešė, kad pasirašė ilgametį kontraktą su Nico Hulkenbergu ir nuo 2017 metų jis lenktyniaus gamyklinėje prancūzų automobilių gamintojų ekipoje.
N. Hulkenbergas debiutavo „Formulėje-1“ 2010 metais ir per tą laiką dalyvavo 111 GP etapų. Tarp pačių ryškiausių jo pasiekimų – GP2 čempiono vardas, „pole“ pozicija prie „Williams“ bolido vairo 2010 m. pabaigoje ir pernai metų 24 val. lenktynių La Mane laimėtojo titulas.
„Renault“ komandos prezidentas Jerome'as Stollas: „Kitas sezonas bus mums antras „Formulėje-1“ po sugrįžimo ir mes tai laikome nauju komandos etapu. Šiais metais mes turėjome padėti pagrindus būsimai sėkmei. Norint žengti kitą žingsnį, mums reikia patyrusio piloto, kuris gali kovoti dėl vietų ant podiumo. Nico Hulkenbergas ideliai tinka šiam vaidmeniui ir puikiai atspindi mūsų ekipos tolimesnius siekius.
Jis yra labai talentingas ir motyvuotas pilotas. Nico padės mums realizuoti darbus, kuriuos mes padarėme per šiuos metus ir padės mums realizuoti jų rezultatus 2017 metais. Mes laukiame to momento, kada jis atsisės prie mūsų bolido vairo.
N. Hulkenbergas: „Aš labai džiaugiuosi, kad prisijungiau prie „Renault“ komandos ir gamyklinės komandos projekto. „Renault“ koncernas visuomet buvo lyderiu automobilių sporte su tuo susiję ir mano geri prisiminimai: „kai Michaelis Schumacheris bendradarbiavo su „Renault“, Vokietijai padėjo tapti ta šalimi, kuri susižavėjo „Formulės-1“ lenktynėmis. Patekdamas į „Renault“ sudėtį, aš noriu užsiimti bolido tobulinimu ir sukurti naują sėkmės istoriją“.
Kas taps Hulkenbergo komandos draugu, kol kas nėra aišku.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621