"Renault" pilotų komentarai (42)

logo 2002 Kovo 18 d. 11:38
Nepaisant J.Trulli pasitraukimo iš sekmadienio lenktynių, komanda yra gan patenkinta GP savaitgalio rezultatais.
Jensonas Buttonas praleido progą užlipti ant podiumo, kai paskutiniame rate, iškilus problemoms su R202 bolido pakaba, jį lengvai pasivijo ir aplenkė Michaelis Schumacheris.
Nepaisant to, Jensonas liko patenkintas savo pasirodymu Malaizijoje. Šeštadienį jis kvalifikavosi aukščiau už komandos draugą, o sekmadienį atvežė pirmuosius taškus "Renault" komandai: "Nepaisant problemos paskutiniame rate, tai buvo labai įspūdingos lenktynės. Važiavau stabiliai, stengiausi iš paskutiniųjų, nors "Williams" ir "Ferrari" buvo ženkliai greitesni už mus."
"Aišku, esu šiek tiek nuliūdęs, nes nepavyko pelnyti komandai pirmojo podiumo, bet rezultatai visvien yra geri," pabaigė jis.
Jarno Trulli lenktynės baigėsi jau po devynių ratų, kai sustreikavo jo bolido variklis: "Startavau puikiai, stabdymo metu aplenkiau Giancarlo (Fisichellą). Vėliau buvau už Jensono, kai pastebėjau, kad variklis pradėjo kaisti ir prarasti galią. Problema pradėjo progresuoti ir man neliko nieko kito, kaip pasukti į boksus ir užbaigti lenktynes."

Komentarai (42)
oli223
| 11/24 18:59 Atsakyti
malačius
oli223
| 11/24 18:59 Atsakyti
JB Å¡aunuolis
Scorch
| 03/18 22:54 Atsakyti
Ne man patiko vienas jordanu manevras, siose lenktynes.... toorbut komentuot nereikia ir taip aisku. Seip kaip cia visi sako kad butonas saunuolis, tai visi jauni ten saunuoliai (nu gal isskyrus Sato). Pazekit kaip visi vare ant raikoneno o dabar ir kultharda deda, nu tai cia tik visi megsta varyti oo ne subjektyviai galvoti
Tomuliux
| 03/18 20:41 Atsakyti
Nesamone sakyt atseit Batonas turejo but 3rd.Yr kaip yr.Jeigu butu surengtos kokiu tai prisitraukimu,100m. begimo rungtynes,tuomet sutinku.Whiskas priklausytu tik nuo jo.O dabar...kas kaltas kad pabiro bolidas.Lenktynes cia.Ner cia ju ko gailet.Atvare 4as ir tai yr sveikintinas rezultatas(pazekit kaip vare pernai).O dabar:kaip gaila Batono,MS nevertas 3rd vietos.Briedas visa tai.Rizikuoju pasikartot, bet tai yr lenktynes.
ebolafever
| 03/18 19:29 Atsakyti
af1>Butu galima surengti diskusija,kieno nick`ai geresni.Kaip ten bebutu,tavo pasirinkima as gerbiu ir noreciau,kad tu gerbtum mano nick`a.
Michael
| 03/18 19:01 Atsakyti
Teisutis> nors tikrai būtų krūtai, jei Javtokas papultų į formulę 1.
Michael
| 03/18 19:00 Atsakyti
Teisutis> nieko daugiau aš čia nereklamuosiu ir nieko daugiau nekišu, tiesiog gal kas susidomės.Teisutis
| 03/18 18:52 Atsakyti
Michael> Šitai...geras oras... akcijų rinkoje nieko naujo... o kažkoks ten Javtokas pateko į Formulę-1. O šiaip tai čia yra tokios panelės F-1 puslapis, kur žodis "Michaelis" turi vienintelę reikšmę- Michaelis Schumacheris, o žodis "Jordan" turi vienintelę reikšmę- Edie Jordan & his Team. O žodis "Javtokas" reiškia tik didelį grybą, gyvenantį kaiminystėje. Tu žadi čia reklamuoti visus kaiminynius grybus?
Michael
| 03/18 18:24 Atsakyti
Gal kas susidomėsit. Turiu sukÅ«ręs Javtoko veidą NBA Live 2001. Jis veikia kartu su 2001-2002 sezono rostersais, kurie įeina į zip failą. Taigi, jei kas susidomėjo, paraÅ¡ykit [email protected] AtsiÅ«siu nuotrauką, o jei jums patiks, galiu atsiÅ«sti ir visą zipą.
Michael
| 03/18 18:24 Atsakyti
Nu nepasisekė ten Buttonui, bet gal kitą kart pasiseks. Ką padarysi. Visko būna.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas