„Renault“ prašo leidimo patobulinti variklį (17)

„Renault“ prašo leidimo patobulinti variklį
logo 2010 Kovo 12 d. 12:03, LAT/RenaultF1
Renault“ kreipėsi į Tarptautinę automobilių federaciją (FIA), prašydama leidimo atlikti kelis konkrečius savo gaminamo variklio patobulinimus, skelbia britų „Autosport“.
Tvirtinama, kad prancūzai nori atlikti pakeitimus, tariamai susijusius su patikimumu ir kaštų mažinimu. Motorų patobulinimai šiais tikslais „Formulėje-1“ yra leidžiami, nepaisant galiojančio agregatų tobulinimo draudimo.
Manoma, jog tokiu būdu modifikuodamos savo variklius jų pajėgumą pernai pagerino „Mercedes“ ir „Ferrari“. Dėl to, specialistų vertinimu, galingiausio ir silpniausio motorų galia dabar „Formulėje-1“ skiriasi apie 30 AG.
Neabejojama, kad „Renault“ atlikus norimus pakeitimus būtų ne tik pagerintas variklio patikimumas ir sumažinti jo gamybos kaštai, bet ir padidintas motoro pajėgumas. Tiesa, neaišku, kaip tai atsilieptų stipriausiai prancūziškų agregatų pusei – ekonomiškumui.
„Renault“ variklius naudoja šio automobilių gamintojo vardo komanda bei praėjusių metų „Formulės-1“ vicečempionė „Red Bull“. Pastarosios atstovai ne kartą neslėpė nepasitenkinimo dabartine situacija.
„Yra problemų dėl variklių. Būtų labai gaila, jei galiojant variklių tobulinimo draudimui motorų pajėgumas lemtų čempionato baigtį. „Renault“ turi greitai rasti sprendimą“, - prieš šį savaitgalį pareiškė „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris.
Variklių tobulinimo pajėgumo vardan draudimas „Formulėje-1“ galios iki 2012 m. pabaigos.

Komentarai (17)
dr._Lauda
| 03/12 20:32 Atsakyti
gyja gyja, ypac po singapuro "pergales" :D
RaudonasBaronas
| 03/12 19:20 Atsakyti
dr._Lauda> svarbu, kad ar Michaelis iseina, ar grizta, tavo traumos, patirtos po Genijaus pergaliu, negyja
FX-
| 03/12 17:41 Atsakyti
Renault nori cheatinti ir pradet naudoti LADA variklius! :D
Mc Felaren
| 03/12 16:11 Atsakyti
taigi patys varo ant Mc Laren, del ju galiniu sparnu, kad reikia juos uzdrausti, o dabar patys praso FIA kad jiems padarytu isimti ir leistu pasitobulint varikli
kryspinas
| 03/12 15:56 Atsakyti
kazkas_ >> o tu pats supratai ka parasei del sklydino bako??? tame ir esme kad vaziuos i boksus anksciau uz visus ir tokiu budu smarkiai pralos...
svayux
| 03/12 15:29 Atsakyti
na va, labiausiai gaila, kad redbulliai suristi su renuskiu variklias.
f51
| 03/12 15:10 Atsakyti
Wasia>> del skyluciu tai zinok kad nei viena komanda negales ju nukopinti nuo MC .siais metais monokoko tobulinimas sezono metu yra draudziamas.
dr._Lauda
| 03/12 15:07 Atsakyti
kaip matome, pries iseidamas, Genijus paliko gilias verkimo tradicijas :)
seniecka
| 03/12 14:57 Atsakyti
Pradeda užknist šitie disidentai...
Wasia
| 03/12 14:55 Atsakyti
Ale patys musa ir patys rekia - nu duoda renuskes. Skylutems babkiu nera, o va varikli patobulinti - prasau, atsirado. Keista ta komanda darosi po vadovybes pasikeitimo. Prie Flavio kazkaip stabiliau atrode... O del padangu - ko gero dauguma varys su dviem sustojimais, o kai kas net ir su trimis. Daug priklausys kokia padangu bukle bus po kvalifikacijos pas topines komandas. Vienas sustojimas butu jau virs extrymo :)
×

TOP naujienos