„Renault“ svarstys, ar likti „Formulėje-1“ (5)

„Renault“ svarstys, ar likti „Formulėje-1“
logo 2019 Spalio 26 d. 14:00, Renault Sport

Buvęs „Renault“ koncerno vadovas Carlosas Ghosnas vienareikšmiškai palaikė, jog gamyklinė komanda sugrįžtų į „Formulę-1“. Jam vadovaujant buvo sukurtas planas „Valdyk ateitį“, kuriame jau šiame sezone komanda turėjo kovoti dėl vietų ant podiumo.

Tačiau po kaltinimų dėl lėšų iššvaistymo C. Ghosnas paliko savo postą, neseniai pasitraukė ir jį pakeitęs Thierry Bollore, o laikinoji koncerno vadovo pavaduotoja Clotilde Delbos patvirtino, kad 2017 metais startavęs planas gali būti peržiūrėtas po „gilios susiklosčiusios situacijos analizės“.

Konferencijos, kurioje buvo aptariami „Renault“ koncerno trečiojo ketvirčio finansiniai rezultatai, C. Delbos patvirtino, kad gamyklinės komandos dalyvavimas „Formulėje-1“ yra analizės, kuri bus atlikta artimiausiu metu, dalis.

„Aš neskirstau šių dviejų krypčių, - atsakė ji į klausimą dėl prekinio ženklo „Alpine“ naudojimo ir dalyvavimo „Formulėje-1“. – Bet akivaizdu, kad strategijos „Valdyk ateitį“ peržiūrėjimas bus gili analizė visomis kryptimis. Reikės įvertinti per šiuos metus įvykusius pasikeitimus, situaciją rinkoje – mes atliksime mūsų strategijos gilią analizę ir parengsime planus ateičiai“.


Komentarai (5)
RBR
| 10/26 20:29 Atsakyti
Kaip formules1 komandos butu gaila jei pasitrauktu, bet kaip butent tokios - tai nei kiek. Didziulis nusivylimas yra Renault komanda. Su savo skambiais pazadais ir visisku nesugebejimu nors kiek judeti i prieki. Pats geriausias pavyzdys yra McLaren komanda, kuri neitiketinais tempais eina i prieki. Uzteko pakviesti viena zmogu i komanda ir leisti jam vadovauti, viskas iskart apsiverte. Ir tai nera net rimtas autogamintojas. Ka Renault veikia Abiteboulis, Prostas ir kiti veikejai? Net sunku suvokti. Kas puse metu jie pervadina savo pozicijas ir toliau krapsto nosi. Visi kas dirba bega nuo ju, matydami tik pazadus. Neapsikente pabego RedBull, dabar McLaren. Hulkas ir tas nedejo daug pastangu pratesti kontrakta. O Ricciardo nuo pat atejimo kaip malda kartoja, kad nesigaili atejes i Renault:) taciau tik tie zodziai matyt ji ir gelbeja nuo depresijos
AF1
| 10/26 16:30 Atsakyti
Nebus ju 2021ais. Global managementas pasikeite ir, panasu, nera suzavetas islaidom ir rezultatais.
Lexxus
| 10/26 16:43 Atsakyti
Paskutinį vinį įkals su su savo "legalu, bet nelegalu"... Renault, Alfa out, neaišku ar Williams užteks tik noro dalyvavimui... oho
A85 logo rėmėjas
| 10/26 19:28 Atsakyti
Jei Renault pasitrauks, tai Liberty po biškį galės pagrabinius rūbus siūtis. Bernie patarė investuotojams pačiu laiku prastumt F1, ir dar ne tai, kad iš pačios F1 užsidirbo, bet dar ir pardavę milžiniškam pliuse liko. O dabar, bijau, kad viskas gali žemyn dardėt, jei autogamintojų nesusigrąžins, kurie visi dabar vienas per kitą FE lipa.
Paulius Barysas1708901819162923
| 10/27 12:47 Atsakyti
Jei trauksis Alfa Romeo, tai nenustebsiu kad ir Renault. F1 arteja galas
×

TOP naujienos