„Renault“ vadovas: D. Brivio žino, kaip organizuoti komandos darbą

„Renault“ vadovas: D. Brivio žino, kaip organizuoti komandos darbą
logo Sausio 19 d. 08:45, Suzuki Racing

Renault“ koncerno vykdomasis direktorius Luca de Meo paaiškino, kodėl Davide Brivio buvo paskirtas „Alpine“ „Formulės-1“ komandos lenktynių direktoriumi.

Luca de Meo: „Italija – tai gerų inžinierių ir mechanikų šalis, čia gyvena tikri „Formulės-1“  profesionalai, kuriems lenktynės yra kraujyje. Būtent dėl šios priežasties aš pasirinkau italą – Davide Brivio kaip mūsų „Alpine“ komandos lenktynių direktorių.

Prieš išeidamas iš „MotoGP“ jis iškovojo titulą kartu su „Suzuki“ ir nesvarbu, kad jam dabar teks dirbti su automobiliais, o ne su motociklais. Jis – puikus profesionalas, pažįstantis automobilių sporto dvasią. Jis supranta, kiek svarbu turėti sutelktą komandą, kurioje kiekvienas rūpinasi savo reikalu. Davide žino, kaip reikia gerai organizuoti darbą.

Šiais metais mes norime pasiekti aukštų rezultatų, iškovoti daugiau vietų ant podiumo. Bet tikras išbandymas prasidės 2022 metais, kai įsigalios naujas reglamentas.

„Renault“ koncernui „Formulė-1“ – tai ne tik istorija, bet ir mūsų verslo dalis, nes mes čempionate dalyvaujame jau 43 metus. Mes gaminame serijinius automobilius Dieppe – tai geriausia Prancūzijos gamykla, o lenktyninės mašinos yra kuriamos Viri mieste Prancūzijoje ir Enstone Didžiojoje Britanijoje.

„Alpine“ ženklas mums – tai sportas, varžytuvės ir galimybė realizuoti mūsų siekį link tobulumo technologijų srityje. Mes norime, kad mūsų prekės ženklas būtų ekologiškai švarus, bet išsaugodamas sportinė charakterį. „Alpine“ turi ne tik turtingą istoriją, bet ir sėkmingą ateitį“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos