„Renault“ vadovas paaiškino išsiskyrimo su C. Abiteboulu priežastis

„Renault“ vadovas paaiškino išsiskyrimo su C. Abiteboulu priežastis
logo 2021 Balandžio 07 d. 17:26, Renault Sport

Praėjusią žiemą „Renault“ komandos „Formulėje-1“ vadovas Cirylas Abiteboulas paliko savo postą. Kodėl jis žengė tokį žingsnį, iki galo neaišku iki šiol, todėl „Renault“ automobilių koncerno generalinis direktorius Luca de Meo kai ką paaiškino.

Buvo tikimasi, kad transformuojant gamyklinę „Renault“ komandą „Formulėje-1“ į „Alpine F1“ Cirylas Abiteboulas, kuris be pertraukų vadovavo lenktynių komandai nuo pat prancūzų koncerno sugrįžimo į F-1, gaus kur kas aukštesnį postą ir atitols nuo kasdieninio vadovavimo ekipai. Tačiau vietoje to jis pareiškė, kad visiškai nutraukia santykius su „Renault“ ir traukiasi.

Apie šio prancūzo žingsnį buvo galima išgirsti įvairiausių ekspertų nuomonių. Tačiau pati populiariausia buvo ta, kad pasikeitus „Renault“ koncerno vadovybei, naujieji bosai panoro atsikratyti senosios komandos statytinių, įskaitant ir Abiteboulą.

Naujasis „Renault“ generalinis direktorius Luca de Meo apie tai kalbėjo per RTL televiziją. Iš jo žodžių galima suprasti, kad tam būta gana specifinių priežasčių.

„Tai gana sudėtingas klausimas, - sakė L. de Meo – sunkumų iškilo dėl naujosios komandos istorijos“.

Kalbama apie tai, kad nuo šiol visos prancūzų automobilių koncerno sportinės programos bus tik su „Alpine“ prekės ženklu, todėl F-1 komandoje iš esmės turėjo keistis jos valdymo struktūra.

Kalbėdamas apie senąją „Renault“ ekipą, koncerno vadovas tęsė: „Jei jiems reikėdavo palaikymo, jie visada jį gaudavo, tačiau kažkodėl jie norėjo laikytis nuošaliau nuo mūsų.

Dabar „Alpine“ yra visiškai integruota į koncerno struktūrą ir yra strateginė „Renault Group“ dalis. Tam reikėjo žmonių, kurie sugebėtų valdyti nedidelį, bet labai aktyvų padalinį, kuris glaudžiai būtų susijęs su kitais padaliniais“.

Kartu de Meo padėkojo Abiteboului už penkerius metus darbo, pasakydamas, jog jis „2016 m. pradėjo projektą F-1 ir atsisveikinimui iškovojo kelis podiumus. Bet mes privalome žvelgti į priekį“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2024 sezono taškai: 241
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218