Ricciardo: kovą dėl trečiosios vietos laimės patikimiausias bolidas (2)

Ricciardo: kovą dėl trečiosios vietos laimės patikimiausias bolidas
logo Spalio 24 d. 14:00, Racing Point

Renault“ lenktynininkas, Danielis Ricciardo, mano, kad patikimumas, o ne bolido techninės charakteristikos ir demonstruojamas tempas lems tai, kas šiemet F-1 konstruktorių bendrojoje įskaitoje užims 3-iąją vietą.

Australo atstovaujama „Renault“ komanda, rožiniu Mercedes'u vadinama „Racing Point“ ir „McLaren“ komandos po pasibaigusių 11-kos šių metų etapų kovoja dėl 3-iosios vietos, arba skambiai vadinamo Geriausiojo iš visų likusių (angl. Best of the rest) titulo. Šiuo metu komandos, užimančios 3-6 vietas, išsidėsčiusios 6 taškų intervale. 

Nors pastarosiose lenktynėse „Renault“ pasiekė gerų rezultatų su savo bolidu, o Ricciardo finišavo ant Nurburgringo trasos prizininkų pakylos, jis vis tiek mano, kad trečiosios vietos likimo klausimą spręs ne bolido tempas, bet kiti svarbūs veiksniai.

„Mes esame pasiruošę kovai - atiduodame viską, ką galime, bet esu įsitikinęs, kad visos trys komandos daro tą patį ir šiuo metu mūsų šansai lygūs,“ - komentavo Danielis.

„Kartais tai gali priklausyti nuo to, kaip pasiseka startuoti, kaip įveikiamas pirmasis lenktynių ratas ar kam pavyksta užsiimti geresnę poziciją. Svarbu pažymėti tai, kad tokios kovos sėkmė tiesiogiai priklauso nuo bolido patikimumo ir pasirodymo, kai abu komandos lenktynininkai sugeba finišuoti pelnydami taškus. Mums tai labai svarbu ir bandysime padaryti viską, ką galime, siekdami palengvinti laukiančią kovą.“

Nors „Renault“ nuo sezono pradžios pavyko padidinti tempą, bet dėl techninių gedimų, komanda ne kartą prarado taškus, kuriuos į sąskaitą „įdėti“ galėjo lenktynininko užimama vieta. Dvejose iš trijų paskutinių lenktynių Estebanas Oconas buvo priverstas pasitraukti dėl techninių bolido problemų.

Reaguodamas į tai australas sakė: „Mes sunkiai dirbame su bolido patikimumu ir matome, kad mūsų rezultatai nuo sezono pradžios tik gerėja. Žinoma, turėjome techninių gedimų, bet turime potencialo ir komanda sunkiai dirba siekdama išvengti tokių ankstyvų pasitraukimų iš lenktynių ateityje,“ - sakė jis.


Komentarai (2)
Arunas Maizius
IP: 5349112 | 10/24 18:15 Atsakyti
Paskutiniu metu Rikis per daug klaidu pradeda daryti
MCL-_-fanas
IP: 21073ef | 10/24 15:16 Atsakyti
McLaren jau būtų laimėjusi nei ne Š maltų... Su savo pitstopais. Akivaizdžiai mcl 3 bolidas...
×

TOP naujienos