Robertas Fernley gavo pareigas FIA (3)

Robertas Fernley gavo pareigas FIA
logo 2020 Gruodžio 18 d. 17:12, McLaren F1

Pasaulinė automobilių sporto taryba patvirtino pakeitimus „Formulės-1“ komisijose. Lenktynių vienvietėmis mašinomis komisijai nuo šiol vadovaus Robertas Fernley, o Dino Altmannas pakeis Gerardą Saillantą medicinos komisijos prezidento pareigose.

Robertas Fernley keičia Stefano Domenicali, kuris nuo sausio 1 d. tampa naujuoju „Formulės-1“ vadovu. Fernley bus atsakingas už saugumo rekomendacijas, superlicencijų išdavimo kriterijus bei jaunimo serijas.

Robertas Fernley buvo „Force India“ komandos vadovo pavaduotojas, bet išÄ—jo iš komandos 2018 m. vasarą, kai šią komandą nupirko Lawrence Strollo suburtas investuotojų konsorciumas. Vėliau Fernley bandė tęsti karjerą „McLaren“ ir buvo atsakingas už „IndyCar“ programą, bet pasitraukė iš pareigų 2019 m., kai Fernando Alonso nesugebėjo kvalifikuotis „Indy500“.

Gerardas Saillantas traukiasi iš FIA medicinos komisijos vadovo posto, bet pasilieka jos konsultantu. Jį keičia dabartinis viceprezidentas brazilas Dino Altmannas. Naujuoju viceprezidentu tampa Ianas Robertas, federacijos medicinos delegatas, kuris padėjo iš degančio bolido išsigelbėti Romainui Grosjeanui per Bahreino GP.


Komentarai (3)
F1 Fanas
IP: a62fab3 | 12/21 17:59 Atsakyti
Aš per teliką matau 20 mašinų ir trasą. Daugiau man niekas neįdomu ;D
RBR
IP: 1ab5697 | 12/18 17:32 Atsakyti
Nu va ir apdovanojimas Ianui už žygdarbį. O Fernley toks neaiškus veikejas. Susiko McLaren indycar kompanija tada visiskai
×

TOP naujienos