S. Bourdais: būsiu Vengrijoje (19)

S. Bourdais: būsiu Vengrijoje
logo 2009 Liepos 13 d. 21:33, Getty Images
Nepaisant žiniasklaidoje mirgančių pranešimų apie esą neišvengiamą atleidimą, „Toro Rosso“ pilotas Sebastianas Bourdais žurnalistams pažymėjo turintis sutartį su komanda ir po dviejų savaičių vyksiantis į lenktynes Vengrijoje.
„Baikite apie tai manęs klausinėti, ar aišku? Turiu sutartį. Būsiu Vengrijoje“, - grubiai po varžybų Niurburgringe, Vokietijoje, į TF1 žurnalistų klausimus atsakė prancūzas.
Sklandančius gandus, kurie dabar jau pateikiami kaip neginčytina tiesa, komentuoti atsisakė ir keturiskart „Champ Car“ čempiono vadybininkas Nicholas Todtas.
Jei, kaip tvirtinama, S. Bourdais iš tiesų bus atleistas, jį greičiausiai pakeis „Toro Rosso“ atsarginis lenktynininkas ispanas Jamie Alguersuari.

Komentarai (19)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Artunas
| 07/14 19:48 Atsakyti
uvas ir seniecka> jai butu kaip jus norit, rektumet kad ner naujienu, arba naujienos pasenusios ir apie jas jau senai zinojot.
seniecka
| 07/14 08:49 Atsakyti
uvas> sutinku, nes tai tik zmoniu klaidinimas gaunasi.
uvas
| 07/14 02:20 Atsakyti
Mane tai uzknisa tokios temos. Vienoje kazkas sako kad ji kazkas pakeis, kitoje kad niekas jo nepakeis, paskui dar vel sako pakeis, tada vel nepakeis. Nesamone kazkokia. Prasmes is tokiu naujienu 0, nei skaityt idomu nei ka. Parasytumet 1 tema kad sklinda gandas, kad pakeis ir viskas. Zinoma cia tik mano nuomone, bet pagalvoti apie tai verta.
seniecka
| 07/14 01:09 Atsakyti
Man tai kazkaip gaila to Bourdais. Manau jis geras pilotas, tiesiog nepalankios salygos, kurios nepadejo jam atsiskleisti.
moderator La Form
| 07/14 00:37 Atsakyti
spyxter>> tas CART lygis cia ne prie ko. Cia tokia pat mistika kaip ir su Piquet Jr. Gi Piquet buvo vienintelis, kuris GP2 cempionate sugebejo pasipriesint Hamiltonui ir tapo vicecempionu, o va F-1 jis nepadaro nieko. Tas pats ir su Bourdais. Zmogus gi tapo F3000 (dabar GP2) cempionu, 4 kartus Champ Car cempionu, o va F-1... Galbut jei Arrows nebutu bankrotavus ir prancuzas butu debiutaves tada, galbut dabar viskas butu kitaip. Taip ir liksim nesuzinoje.
Pastebejau, kad daznai pabreziama, jog Bourdais yra kol kas iskovojes tik 2 taskus. Taciau Kubica, su mano manymu geresniu bolidu, turi tiek pat.
spyxter
| 07/14 00:19 Atsakyti
Įdomu kodėl Bourdais taip nesiseka. Ar tai žemas CART lygis buvo ar, jam iš tiesų nepavyksta pritaiyt mašinos savo stiliui?
moderator La Form
| 07/13 23:44 Atsakyti
FC-deportivo>>> pinigu jie turi. Priesingu atveju Red Bull nebutu isplites po visa pasauli. Greit bus sunku rast sporto saka, kur nebutu Red Bull. Tad jie pinigu turi pakankamai. O Toro Rosso jiems kaip treniruociu poligonas, kuriame ruosiamas jaunimas ateiciai.
Xtremez>>> ar tik ne nuo kitu metu kiekviena komanda atskirai tures kurti savo bolidus? Gi jau anksciau Toro Rosso vadovybe pareiske, kad jie jau ruosiasi tam ir kitu metu bolida kurs patys. Tad jokios kopijos jie negales gauti.
jaudrius
| 07/13 23:26 Atsakyti
Skacas> jokio difuzoriaus jie nebuvo gavę. pabullshitino pr-o biškiuką ir viskas. toro rosso geriausiu atveju yra ferrari bandymų poligonas. difuzorių jie gaus tik vengrijoje, bet ir tuo labai abejoju.
swaddie
| 07/13 23:24 Atsakyti
gali mest ta burdaka ir nakajima su piquet. nepasigesciau ju trasose
Skacas
| 07/13 23:21 Atsakyti
Jaudriau>>> Tikrai, kad zagnul. :) Šiaip. Toro Rosso yra RB bandymų poligonas, kodėl jie nusprendė pirmąjį difuzoriaus prototipą išbandyti būtent ant jų (aš nekalbu apie jau gatavą difuzoriaus versiją). Kodėl jie naujus ir jaunus pilotus sodina į TR? Nes dabar, kai bandymai uždrausti, jie turi nuosavą (ir legalų) bandymų poligoną. :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas