S. Bratchesas: F-1 sugrįžimas į Afriką - prioritetas (2)

S. Bratchesas: F-1 sugrįžimas į Afriką - prioritetas
logo 2019 Gegužės 16 d. 21:10, Renault Sports

F-1 komercijos skyriaus vadovas Seanas Bratchesas neslepia, kad čempionatas labai norėtų vėl sugrįžti į Afriką, kur praeityje buvo rengiamos lenktynės.

Maroke F-1 lenktynės buvo surengtos tik kartą - 1958 metais. O Pietų Afrikos Respublikoje, Kyalami trasoje, paskutinį kartą F-1 lenktynės vyko 1993 metais.

Automobilių sporto renginiais jau kurį laiką labiau išsiskiria Marokas. Nuo 2009 m. iki 2017 m. ten kasmet buvo rengiamos WTCC lenktynės. O nuo 2016 metų Maroke kasmet rengiamos „Formulės-E“ varžybos.

Per pastaruosius kelerius metus buvo ne kartą kalbėta apie bandymus sugrįžti į Afrikos žemyną. Paskutiniuose ganduose buvo kalbama apie F-1 lenktynes Keiptaune.

„Lenktynes rengiame penkiuose žemynuose. Vienintelė vieta, kur nevyksta varžybos, tai Afrika. Apie galimybę sugrįžti teko kalbėtis su Pietų Afrikos atstovais, o pastaruoju metu prie diskusijų prisijungė ir Marokas“, - sakė S. Bratchesas.

„Praeityje rengėme lenktynes Afrikoje, bet kiek man žinoma, dėl politinių priežasčių Afrika dingo iš F-1 tvarkaraščio. Norime vėl ten sugrįžti. Mums tai labai svarbu. Tai marketingui labai svarbi vieta. O mes juk esame pasaulio čempionatas.“

„Pietų Afrikoje yra daugeliui žinoma Kyalami trasa. Toby Venteris, kuriam priklauso „Porsche“ automobilių salonai Pietų Afrikoje, nusipirko ir sutvarkė ją. Lenktynėmis susidomėjo Marokas. Ten taip pat yra trasa. Mažai apie ją žinau, bet jei neklystu, ji neatitinka aukščiausių reikalavimų. Bet Marokas yra labai susidomėjęs galimybe surengti F-1 lenktynes.“


Komentarai (2)
Larensas
| 2019 Gegužės 17 d. 13:28
tai žiūrėk dakarą, ten ir miestuose nelenktyniauja, ir benzą pildo.
Gedislt
| 2019 Gegužės 17 d. 08:45
panaikinkit trasas miestuose ir benzo pildymą gražinkit ir vėl bus normaliai,o dabar startą pažiūri ir finišą
×

F-1.lt pulsas