S. Perezas apie savo situaciją „Racing Point“: tai lyg būti su žmona, su kuria po kelių mėnesių skirsiesi (1)

S. Perezas apie savo situaciją „Racing Point“: tai lyg būti su žmona, su kuria po kelių mėnesių skirsiesi
logo Spalio 16 d. 15:38, Racing Point

Puikius rezultatu šį sezoną demonstruojantis Sergio Perezas kol kas neturi vietos „Formulėje-1“ kitam sezonui.

Nors meksikietis šiuo metu asmeninėje įskaitoje užima penktąją vietą, „Racing Point“ jau prieš kurį laiką paskelbė, kad jo vietą komandoje kitą sezoną užims keturiskart pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis.

S. Perezas, bendraudamas su „Channel 4“, atskleidė, kad dabartinė situacija yra itin keista, tačiau jis yra pasiruošęs ir toliau daryti viską, jog padėtų „Racing Point“ pasiekti kuo aukštesnių rezultatų.

„Situacija išties keista. Tai lyg būti su žmona, su kuria po kelių mėnesių esi pasiruošęs skirtis. Šiame sporte esu jau daugelį metų ir man teko susidurti su įvairiomis situacijomis. Tai yra tiesiog šio sporto dalis.

Trasoje ir už jos ribų toliau atiduodu visą save dėl šios komandos, kuri su manimi visą laiką elgėsi nuostabiai. Čia praleidau septynerius metus ir turiu begalę draugų, todėl noriu tinkamai užbaigti savo darbą“, – kalbėjo S. Perezas.

Meksikietis taip pat neabejoja, kad nuo kito sezono pavadinimą į „Aston Martin“ pakeisianti komanda gali dar labiau priešintis lyderiams.

„Kol kas sunku pasakyti, kaip komanda atrodys kitais metais. Manau, kad potencialas yra didžiulis. Galvoju, kad nuo kito sezono „Aston Martin“ galės dar labiau priešintis pirmaujančioms komandoms“, – pridėjo S. Perezas.


Komentarai (1)
egis01
IP: b356cb1 | 10/17 15:04 Atsakyti
ir dar kartais tą žmoną kitas bachuras kaip reikiant paniurko :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas