Meksiko GP nestigo įtemptų momentų, o viename iš jų atsidūrė ir „Red Bull“ atstovas Sergio Perezas, kai susidūrė su dukterinės komandos „Visa Cash App RB“ vairuotoju Liamu Lawsonu. Galiausiai L. Lawsonas vyresniam kolegai parodė vidurinį pirštą. Po lenktynių jis dėl tokio elgesio atsiprašė. Nepaisant to, S. Perezas pataria Naujosios Zelandijos atstovui valdyti savo elgesį, o komandai neleisti vairuoti jam taip agresyviai.
„Galbūt „Red Bull“ nori, kad būčiau labai agresyvus ir elgčiausi taip pat? Lawsonas tokiu elgesiu sugadino ir savo lenktynes. Jei jis nori išlikti F-1 vairuotoju, turi suvaldyti savo temperamentą. Tai tik jo karjeros pradžia, manau, kad jis spaudžia per daug ir labai nori dėmesio.
Prieš tai jis tokias situacijas turėjo su Fernando Alonso ir Franco Colapinto. Jis turi nusileisti ant žemės. Jeigu jis nori gauti kontraktą, tuomet privalo tvardytis“, - sakė S. Perezas.