S. Perezas prisiminė nejaukų, paskutinį pokalbį su C. Horneriu (3)

S. Perezas prisiminė nejaukų, paskutinį pokalbį su C. Horneriu
logo Sausio 11 d. 18:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Buvęs „Red Bull“ vairuotojas Sergio Perezas prisiminė paskutinį pokalbį su komandos vadovu Christianu Horneriu, kai po 2024 metų sezono neteko vietos Austrijos ekipoje.

Meksikietis ketverius metus, nuo 2021 iki 2024-ųjų, buvo Maxo Verstappeno komandos draugas „Red Bull“ gretose ir būtent su šia komanda iškovojo beveik visas savo karjeros pergales „Formulėje 1“.

Tačiau 2024 metų sezonas S. Perezo karjeroje buvo itin nesėkmingas – nors sezono viduryje su juo buvo pratęsta sutartis, galiausiai buvo nuspręsta atsisveikinti. Jo vietą komandoje perėmė Liamas Lawsonas, kurį labai greitai pakeitė Yuki Tsunoda. Šie vairuotojai taip pat nesugebėjo pateisinti lūkesčių.

S. Perezas neslėpė, kad dar prieš palikdamas komandą įspėjo C. Hornerį apie galimas problemas. Tinklalaidėje „Cracks“ jis papasakojo apie keistą ir kiek nejaukų atsisveikinimo dialogą.

„Per atsisveikinimo pokalbį pasakiau Christianui: Gerai, o ką darysi, kai su Liamu nesuveiks? Jis atsakė: Na, yra Yuki. Tada paklausiau: O kas bus, kai ir tai nesuveiks? Jis pasakė: Turime daug pilotų. Aš jam atsakiau: Na, tuos visus ir išnaudosite. Jis tik pasakė: Taip, žinau…“, – pasakojo S. Perezas.

35-erių lenktynininkas šiemet grįžta į „Formulę 1“ su nauja „Cadillac“ komanda, kurioje sudarys duetą su buvusiu „Mercedes“ pilotu Valtteri Bottu. Tai bus naujas karjeros etapas po sudėtingo laikotarpio „Red Bull“ ekipoje.

S. Perezas taip pat prisiminė, kad 2024 metais jautė milžinišką spaudimą ir tapo savotišku „atpirkimo ožiu“, kai C. Horneris tuo metu susidūrė su kaltinimais dėl netinkamo elgesio. Nors Horneris visus kaltinimus neigė ir buvo du kartus išteisintas, dėmesys, pasak S. Perezo, buvo nukreiptas būtent į jį.

„Tais metais buvo beprotiškai daug spaudimo. Christianas turėjo savų problemų, o aš tapau didžiausiu dėmesio objektu. Visi kalbėjo tik apie mane – apie mano rezultatus ir tai, kaip prastai man sekasi“, – teigė meksikietis.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
RBR
IP: 4a3a9d2 | 01/12 08:28 Atsakyti
Niekas ten apie ji taip nekalbejo. Po kiekvieno blogo savaitgalio, tiesiog parasydavo, kad atvaziavo blogai. Maziau reikia skaityti kas ka raso. Pilotas pats uzsideda sau spaudima. Tuo ir skiriasi geriausi pilotai, kad jie nekreipia demesio i visokius rasinelius ir nebegioja pas psichologus
lolol
IP: ae918c1 | 01/12 09:16 Atsakyti
RBR
01/12 08:28

Niekas ten apie ji taip nekalbejo. Po kiekvieno blogo savaitgalio, tie... skaityti daugiau

O iš kur tu žinai, kad "geriausi" nebėgioja? :D
Andre
IP: e02d164 | 01/12 13:57 Atsakyti
RBR
01/12 08:28

Niekas ten apie ji taip nekalbejo. Po kiekvieno blogo savaitgalio, tie... skaityti daugiau

Galetum psichologu buti. Ko truksta?
×

TOP naujienos