S. Perezas: visada paklusau komandos nurodymams (12)

S. Perezas: visada paklusau komandos nurodymams
logo 2017 Birželio 14 d. 00:05, Force India

Po nemažai diskusijų sukėlusios situacijos Kanados GP lenktynių metu, „Force India“ pilotas Sergio Perezas pareiškė, kad jis visada paklūsta komandos nurodymams.

Vėliau nei meksikietis sustojimą atlikęs Estebanas Oconas radijo ryšiu prašė komandos, kad minėtasis S. Perezas praleistų jį į priekį. Bet pastarasis atsisakė tai daryti. Galų gale viskas baigėsi tuo, jog Danielį Ricciardo bandę pavyti ir aplenkti „Force India“ pilotai prarado poziciją Sebastianui Vetteliui ir finišo liniją kirto penktoje ir šeštoje vietose.

S. Perezas stebisi kodėl žmonės tiek daug apie tai kalba, nes anot paties sportininko, komanda lenktynių metu jam nebuvo liepusi į priekį praleisti E. Ocono.

„Problema ta, kad žiniasklaida sukūrė visas tas istorijas. Dar nėra taip buvę, jog aš nepaklusčiau komandos nurodymams“, - sakė S. Perezas.

„Radijo ryšiu mes tik diskutavome apie tai, ar aš turėčiau į priekį praleisti Estebaną. Bet aš padidinau greitį ir artėjau prie Ricciardo. Tai viskas. nebuvo taip, jog aš nekreipiau dėmesio į komandos nurodymus.“

S. Perezo teigimu, jis aptarė situaciją su E. Oconu ir santykiai tarp jų toliau išlieka geri.

„Taip, tarp manęs ir Ocono viskas yra gerai. Visi komandoje jaučia, kad yra gera atmosfera, ypač po puikaus praėjusio savaitgalio, kurio metu buvome itin konkurencingi.“

„Turėtume džiaugtis, nes iškovojome 18 taškų - tiek pat kiek ir „Ferrari“ komanda. Mūsų varžovams sekėsi prasčiau, tad turėtume būti laimingi ir nekreipti dėmesio į istorijas apie tai, kaip aš ignoruoju komandos nurodymus. To niekada nebuvo.“

Komentarai (12)


iXsas
| 2017 Birželio 15 d. 12:53
Nu aisq, FI pilotai daznai lipa ant podiumo, o ir trofejai nebetelpa. Jie lenktyniauja siaip sau, kad pasivazinetu, o ne del rezultato.
Fresto
| 2017 Birželio 14 d. 23:28
iXsas> FI skiria 40+ tasku i abi puses tiesiog siemet mersai ir ferrari uzsiema kova del podiumu RBR tiesiog vaziuoja ir renka taskus stabiliai kartu su FI. ir palieka turpinius visiem kitiem
iXsas
| 2017 Birželio 14 d. 18:31
Komanda aiskiai pasake, jei Oconui nepavyktu aplenkti Ricciardo, juos sukeistu atgal. Buvo gaila leisti pameginti? Jei sezono gale Force India nusileis kokiai komandai keliais taskais ir gaus keliolika milijonu maziau, gal tada susimastys.
SharasXT
| 2017 Birželio 14 d. 17:41
Bjaurus tas Ostinas Pauersas
deivec
| 2017 Birželio 14 d. 17:27
tai jei oconas vaziuotu kitoje komandoje..tikrai pereza butu aplenkes nes butu buves agresyvesnis...dabar tikrai nenorejo double crash padaryti...saunuolis suvalde emocijas. o perezas teisingai sako. jis komando prase, kad netaikyti taktikos komandines...jis prases progos aplenkti ricciardo, o po to komandos atstovas sake, kad leido lenktyniauti abiems pilotams be isikisimo
Sajan Button
| 2017 Birželio 14 d. 15:34
O kur Ocono komentaras zurnalistams? Maniau jei jis kalbetu atvirai tai pasakytu visai ka kita. Oconas jaunas ir drasesnis nei senstelejes meksikonas, Oconas agresivesnis butu tikrai pakovojas del trecios vetos.
Klepsidra
| 2017 Birželio 14 d. 15:23
Misiulis> tas pacias lenktynes ziurejai kaip ir visi kiti?
ZEED
| 2017 Birželio 14 d. 13:38
Misiulis - tu gal eik lost toliau minecrafta......
Misiulis
| 2017 Birželio 14 d. 13:14
Occonas dar matosi viscoukas, zaide tik savo, ne komandos naudai. Gal pyktelejo ant komandos, perezo ir zut but norejo apsilenkti Pereza, nors puikiai zinojo, kad tos atakos leis Vetteliui aplenkti abu Force india. Tai vettelis ir jo fanai dekingi oconui.
YZF
| 2017 Birželio 14 d. 11:34
Visai nenustebciau, jei F1 rezisieriai prisidejo prie tokio ivaizdzio sudarymo. Is Liberty Media dar ne tokiu dramu sulauksime. Fake News.