S. Sirotkinas: S. de Silvestro - rinkodaros triukas (12)

S. Sirotkinas: S. de Silvestro  - rinkodaros triukas
logo 2014 Birželio 29 d. 14:03, Sauber
„Sauber“ pilotas bandytojas Sergejus Sirotkinas pareiškė, kad Simonos de Silvestro sutartis su šveicarų ekipa yra nieko daugiau, kaip tik rinkodaros triukas.
Pergalę šį savaitgalį „Formulės Renault 3.5“ varžybose iškovojęs jaunasis rusas teigia, kad minėtoji šveicarė nėra jam konkurentė, tad jis turi daugiau šansų ateityje tapti vienu iš pagrindinių „Sauber“ ekipos pilotų.
S. Sirotkinas į pagrindinę šveicarų komandos pilotų sudėtį tikėjosi patekti šiemet. Tačiau sportininkui teko susitaikyti su piloto bandytojo role.
Tuo tarpu buvusiai „IndyCar“ lenktynininkei Simonai de Silvestro šiemet pasirašius sutartį su „Sauber“ imta kalbėti, kad šveicarė gali tapti pirmąją moterimi nuo 1992 m., kuri lenktyniaus F-1.
„Sauber“ komanda turi trečią pilotą – Giedo van der Garde. Ekipos pilotas bandytojas esu aš. Dar yra rėmėjų užnugarį turinti lenktynininkė – žmogus, kuriam jie bando padėti pasiekti F-1 lygį. Tačiau mano manymu, tai yra nieko daugiau kaip tik rinkodaros triukas. Nežiūriu į ją kaip į kažkokią grėsmę. Pažiūrėsime kas bus toliau“, – apie S. de Silvestro kalbėjo S. Sirotkinas.
Jaunasis sportininkas iš Rusijos teigia nekantraujantis kada pirmą kartą galės laisvosiose F-1 treniruotėse išmėginti „Sauber“ ekipos bolidą.
„Aš turėjau dalyvauti ir kitose treniruotėse, ne tik Sočyje. Tai vis dar atviras klausimas. Žinoma, žvelgiant iš rinkodaros pusės būtų logiška, kad bolidą išbandyčiau būtent Sočyje. Tačiau kol kas dar negalime tiksliai pasakyti ar tai tikrai nutiks Sočyje ar kitoje trasoje.“
„Kol kas mano prioritetas yra „Formulės Renault 3.5“ varžybos. Pastoviai palaikau ryšį su komanda. Po varžybų Niurburgringe prasidės ilga pertrauka. Manau tada galėsime nuveikti kartu kažką rimtesnio. Dėl tam tikrų dalykų jau apsisprendėme, tačiau nieko apie tai negaliu pasakyti kol „Sauber“ apie tai nepaskelbs oficialiai.“


Komentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
rolll
| 06/29 23:08 Atsakyti
Sub7>>smarkiai, bet taikliai...
bush
| 06/29 19:15 Atsakyti
Arnius>> Per 2 metus 1 pergalė. Jo. Čia tikrai karts nuo karto...
Marius~SF
| 06/29 19:10 Atsakyti
N sis tai tikrai, deka savo didziojo talento, zengia F1 link.. Isspaude sypsena
politras
| 06/29 18:40 Atsakyti
rinkodaros triukas ....:D..... zmogus turintis tam tikru problemu....rimtu beja......
Sub7
| 06/29 18:28 Atsakyti
Kacapui siutas ima, kad paeme ne veiloka is stranu velikih liudej, o moteriske :)
Kimis Valdo
| 06/29 17:51 Atsakyti
Karolis_S>>> Ai tai norint karjerą padaryti reikia šikti ant kitų. Paskaityk jo ir pavyzdžiui Jafimovos komentarus... Tipiškas ruskinis charakteris... Pažinstu nemažai fainų rusų tautybės žmonių.. Bet čia tipiškas.. Na vienu žodžiu jau paaiškinau ankstesniame komentare ką turiu omenį
Karolis_S
| 06/29 17:13 Atsakyti
labai juokingai atrodo, kai zmogus vien tik ant sofutes alu maukdamas pile sh ant jauno zmogaus kuris nori padaryt karjera... tipisko lietuvisko runkelio mentalitetas..
Arnius
| 06/29 17:05 Atsakyti
ko jus taip puolat ant jo,juk tikrai neblogai vaziuoja ir karts nuo karto laimi,o tai ,kad jis rusiukas, nieko bendro neturi,nebent,tai,kad pinigu daugiau yra nei pas kitus,bet jis del to nekaltas manau
| 06/29 15:50 Atsakyti
as noreciau pamatyti van der garde lenktyniaujanti :)
dailiux
| 06/29 15:41 Atsakyti
O tai pats Sirotkinas tikrai nėra nei rėmėjų užnugarį turintis lenktynininkas, nei rinkodaros triukas ...
×

TOP naujienos