S. Sirotkinas tapo atsarginiu „Renault“ pilotu (1)

S. Sirotkinas tapo atsarginiu „Renault“ pilotu
logo 2019 Vasario 27 d. 12:37, Williams / LAT Images

Renault“ komanda patvirtino pilną lenktynininkų sudėtį 2019 metų sezonui. Prie pagrindinių pilotų – Nico Hulkenbergo bei Danielio Ricciardo prisijungė ir rusas Sergejus Sirotkinas: jis pasirašė trečiojo ir atsarginio piloto sutartį su  „Renault“ gamykline komanda.

Jackas Aitkenas pasiliko komandos pilotu bandytoju, o Guanyu Zhou – vystymo pilotu. Sergejus ir Jackas dirbs su simuliatoriumi ir padės techniniam departamentui Enstone, derindami šias pareigas pasirodymais WEC ir „Formulėje-2“ atitinkamai.

„Renault“ komandos vykdomasis direktorius Cirylas Abiteboulas: „Mes džiaugiamės paskelbdami pilną komandos sudėtį 2019 metų sezonui. Tai labai geri ir patyrę lenktynininkai. Nico Hulkenbergas ir Danielis Ricciardo – įdomus duetas, o jiems padės Sergejus, Jackas ir Guanyu.

Sergejus sugrįžta į mūsų komandą, taigi mes gausime pilotą, kuris praleido pilną sezoną „Formulėje-1“ ir jo žinios padės mums tobulinant mašiną. Jackas taip pat paliko gerą įspūdį per F-1 bandymus, o Guanyu prisijungs prie patyrusių lenktynininkų komandos. Visi jie suvaidins svarbų vaidmenį šiame sezone ir mes su nekantrumu laukiame, kada juos pamatysime darbe“.

Sergejus Sirotkinas: „Džiaugiuosi prisijungdamas prie mano draugų iš „Renault“ ir sugrįžti į „Formulę-1“. Mes gerai pažįstami su šia komanda, visus 2017 metus aš praleidau pas juos bazėje ir boksuose. Bus įdomu sužinoti, kiek „Renault“ pasistūmėjo tobulinant bolidą per pastaruosius metus. Kadangi pernai mes buvome varžovais, aš neturėjau galimybės iš vidaus stebėti jų darbo“.

Komentarai (1)


Rimvydas Rozenas_2
| 2019 Vasario 27 d. 12:49
Idomu,kaip nekaška atrode-parode pilotai sugeba padet antro3jeto komandom:/.ar jie save pervertina ar buvo lb blogose rankose?
×

F-1.lt pulsas