S. Vettelis abejoja M. Binotto versija dėl nepratęstos sutarties (18)

S. Vettelis abejoja M. Binotto versija dėl nepratęstos sutarties
logo Liepos 07 d. 21:31, Ferrari

Sebastianas Vettelis abejoja, kad „Ferrari“ nusprendė nepratęsti su juo sutarties dėl šiemet prasidėjusios COVID-19 pandemijos.

Ne kartą kartoję italų komandos atstovai, kad minėtasis S. Vettelis yra jų pirmasis pasirinkimas, gegužės mėnesį „Ferrari“ netikėtai paskelbė, kad nepratęs sutarties su vokiečiu, todėl metų gale jų keliai išsiskirs.

Praėjusią savaitę žurnalistų paklaustas apie priežastis, dėl kurių nebuvo pasirašyta nauja sutartis su pilotu, komandos vadovas Mattia Binotto paminėjo COVID-19 pandemiją bei pokyčius reglamente.

Pirmadienį duodamas interviu „Servus TV“, S. Vettelis suabejojo pandemijos versija bei pridūrė, kad abi pusės tikrai neturėjo nesutarimų dėl finansinių klausimų.

„Prasidėjusi pandemija tikrai nebuvo lemiamas faktorius. Žiniasklaidoje taip pat buvo pasirodę pranešimų, kad mes nesutarėme dėl finansinių klausimų. Tai nebuvo ir negalėjo būti problema“, - pasakojo S. Vettelis.

„Aš maniau, kad galėjome toliau bendradarbiauti su „Ferrari“. Bent jau diskusijos vyko ta kryptimi. Man ne kartą buvo sakyta, kad jie toliau nori matyti mane komandoje. O tada, lyg iš niekur, sulaukiau skambučio ir man pasakė, kad sutartis nebus pratęsta ir nebus jokio pasiūlymo.“

„Aš priimsiu tokį jų sprendimą ir dėl to neturėsiu jokių problemų. Toliau ketinu tinkamai dirbti savo darbą ir noriu jį atlikti geriau nei praėjusį savaitgalį.“

S. Vettelis pridūrė, kad dar nėra apsisprendęs dėl ateities F-1.

„Jei nusprendi uždaryti duris, neturėtum to daryti, jeigu galvoji ateityje jas vėl praverti. Nebent viskas yra aišku nuo pat pradžių. Turi būti pasirengęs užverti tas duris. Tokiu atveju jei jos neatsivers, tau nereiks gailėtis dėl priimto sprendimo.“


Komentarai (18)
Naivus Kvailys
IP: 2cad991 | 07/07 22:02 Atsakyti
Camicasee
07/07 21:51

Kas tas sekantis?

Latifi :)
tuberkolioze
IP: ae918c1 | 07/08 07:41 Atsakyti
Skirmantas_M
07/08 07:02

Sutinku, kad dabar vaizdas biškį ne koks. Bet manau mes daug ir nežinome kaip komunikacija vyko. Galbūt buvo kažkokios Ferrari ir VET šnekos prieš siūlant ar nesiūlant nieko ir jos tiesiog nelabai suėjo. Manau galėjo būti, kad kažką VET'eliui siūlė neformaliai, jis buvo nepatenkintas (antro numerio role, pinigais?) ir tada formaliai nebesiūlė nieko. Man tokios mintys. Paaiškintų tą nesusipratimą ar Ferrari kažką siūlė ar nesiūlė nieko. Nes lyg buvo ir tokios, ir tokios šnekos. Tai manau bus ne formaliai ir formaliai siūlė ir nesiūlė nieko.

Bet visumoj net ir man, ne itin mėgstant VET'elio, vaizdas kaip viskas su Ferrari baigiasi yra ne koks. Tame tarpe iš komandos pusės. Bet ne tik iš jos.

Vetelis jau tiesiai šviesiai parašė, kaip buvo, bet tu vistiek fantazuoji. Ir taip elgiesi visose temose. Tau pasakas vaikams reikėtu rašyti, o ne komentuoti suaugusiųjų forumuose.
egiduxx
IP: b6e3f2d | 07/07 22:18 Atsakyti
Tai gal sebai už tavo spinerius, kuriuos ir praeitas gonkes parodei tave atleido?
Rokas1 logo rėmėjas
IP: ee040a3 | 07/08 00:53 Atsakyti
Labai panašu, kad Ferrari kiauliškai pasielgė. Taip, Sebas paskutinius sezonus važiavo šūdinai ir tai, kad kontraktas su juo nebuvo pratęstas nieko nestebina. Bet iš vadovų pusės kiek eina suprast, vyko akių dūmimas, kaip visi dirba kaip šeima, vieni kitus myli ir palaiko ir visas problemas išspręs kartu. O tada vieną dieną skambutis, kad sorry, bet mum nereikalingos tavo paslaugos. Aišku, motyvuot pilotą vienaip ar kitaip būtina, net ir žinant, kad sutarties su juo nepratęsi, bet visa šita istorija žiauriai neskaniai smirda, net pagal Ferrari standartus
bratka
IP: 048fd36 | 07/08 11:26 Atsakyti
Tai kaip tai yrrr, kad kitais metais kaip paleistuvė, kas paims, kas paims ir užkiek? Su tokiu važiavimu klausimėlis, atspėkime.
Misiulis
IP: 574b36e | 07/07 21:35 Atsakyti
Well, gerai, kad radau sekantį savo herojų, už kurį sirgsiu, nes Vettelis panašu, kad šiemet last dance
Camicasee
IP: cfb795a | 07/07 21:51 Atsakyti
Misiulis
07/07 21:35

Well, gerai, kad radau sekantį savo herojų, už kurį sirgsiu, nes Vettelis panašu, kad šiemet last dance

Kas tas sekantis?
YZF
IP: 4c5d4e2 | 07/07 22:22 Atsakyti
Camicasee
07/07 21:51

Kas tas sekantis?

Turi buti gero charakterio, mielas zmogus (toks seimyninis). Sugebejimai ir greitis nesvarbu.
Senelis
IP: 1a67b7f | 07/07 22:27 Atsakyti
Ferrari neturėjo kitos išeities, Sebo klaidos viršijo bet kokias tolerancijos ribas...aš kaip Alonso ir Hamio heiteris pilnai pritariu...reikia stipresnio lenktyninko...
Misiulis
IP: 574b36e | 07/07 23:24 Atsakyti
Camicasee
07/07 21:51

Kas tas sekantis?

Lando
×

TOP naujienos