S. Vettelis: „Ferrari“ nepasiekė iškeltų tikslų (4)

S. Vettelis: „Ferrari“ nepasiekė iškeltų tikslų
logo 2019 Birželio 23 d. 20:07, Ferrari

Sebastianas Vettelis mano, kad Prancūzijoje vykusiose F-1 lenktynėse „Ferrari“ komandai nepavyko pasiekti išsikeltų tikslų.

Italų ekipa į Paul Ricard trasą atsivežė įvairių atnaujintų elementų, bet anot paties vokiečio, dalies jų buvo atsisakyta dar prieš kvalifikaciją.

„Žinant poziciją, iš kurios teko startuoti, esu patenkintas rezultatu. Bet svarbiausia yra tai, jog „Mercedes“ vis dar išlieka priekyje, tad mes turime rasti būdą kaip juos pavyti“, - sakė S. Vettelis.

„Manau, kad mes tikėjomės stipriai sumažinti atsilikimą nuo „Mercedes“, bet mums nepavyko to padaryti. Tad turime būti atviri ir pripažinti, kad nepasiekėme iškeltų tikslų. Bet padarėme viską ką galėjome. Galime pasidžiaugti Charleso rezultatu.“

„Bet kaip jau sakiau, mūsų tikslas buvo atvykus čia stipriai sumažinti atsilikimą nuo „Mercedes“. Tačiau sužinojome, kad mūsų naujos detalės nebuvo tokios geros, kaip tikėjomės.“


Komentarai (4)
CBRV
| 06/23 23:27 Atsakyti
mantas1982
06/23 21:28

Tikslus kelkit jau kitam sezionui, sitam tikslas atsilaikyti pries RedBull, nors ten siemet tik vienas pilotas bera :)

na tam kitam pilotui kaip prancuzui, matyt, dar leido namu GP pavaziuot:) ziurint kaip vaziuoja abu is TR naivu tiketis, kad ilgai RBR bus tik su vienu pilotu :)
deivec
| 06/23 22:33 Atsakyti
cia vetka apie sezona snekejo ?
Rimvydas Rozenas_2
| 06/23 22:27 Atsakyti
Jai lec prisiveja1iš mersu o vet negali pavyt maxo,tai prie ko ferari?
mantas1982
| 06/23 21:28 Atsakyti
Tikslus kelkit jau kitam sezionui, sitam tikslas atsilaikyti pries RedBull, nors ten siemet tik vienas pilotas bera :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas