S. Vettelis įsitikinęs: nesame greičiausi (4)

S. Vettelis įsitikinęs: nesame greičiausi
logo 2019 Birželio 08 d. 11:08, Ferrari

Sebastianas Vettelis nesureikšmina penktadienį vykusių treniruočių rezultatų ir yra įsitikinęs, kad jo atstovaujama „Ferrari“ komanda nėra greičiausia Monrealio trasoje, Kanadoje.

Vokietis ir jo ekipos draugas Charlesas Leclercas buvo greičiausi antroje treniruotėje. Bet S. Vettelio teigimu, rezultatai neatspindi tikrosios situacijos.

„Mes nesame greičiausi. Suprantu, jog pasižiūrėjus į rezultatų lentelę galbūt atrodo kitaip, bet iš tikrųjų taip nėra. Manau, kad tarp mūsų ir „Mercedes“ vis dar yra gana nemažas laiko skirtumas“, - kalbėjo S. Vettelis.

„Pažiūrėsime kokia bus situacija šeštadienį. Sunku tiksliai įvertinti situaciją žinant, kad kai kurie pilotai turėjo problemų treniruočių metu. Bolidas taip pat kol kas nėra toks, kokio norėčiau. Žinoma, mes dar turime triukų, kuriais pasinaudosime. Tad pažiūrėsime kaip bus.“

„Minkščiausios sudėties padangos čia ilgai nelaiko. Bet tai buvo įdomūs važiavimai. Trasos danga nėra švari, daug kur yra slidu. Bet situacija trasoje keisis su kiekviena diena.“


Komentarai (4)
Rimvydas Rozenas_2
| 06/08 11:36 Atsakyti
Jo sebai -ypač tu:D
maxpower
| 06/08 11:58 Atsakyti
Rimvydas Rozenas_2
06/08 11:36

Jo sebai -ypač tu:D

Pažiūrėsim kaip Lecleras dės į pavėsį mersu :)
sonicc
| 06/08 16:23 Atsakyti
dar niekas nesakė : "esame greičiausi"
Skirmantas_M
| 06/08 18:23 Atsakyti
sonicc
06/08 16:23

dar niekas nesakė : "esame greičiausi"

Kai būna, tada iš esmės tyli apie mašinos pajėgumą, bet pasakojasi kokį ir vėl sunkų darbą padarė kad kad nugalėjo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas