S. Vettelis: kvalifikacijoje vyks atkakli kova (13)

S. Vettelis: kvalifikacijoje vyks atkakli kova
logo 2013 Rugsėjo 06 d. 20:20, Getty Images
Šiandien Monzos (Italija) trasoje vykusiose antrose F-1 treniruotėse greičiu varžovus pranokęs „Red Bull“ pilotas Sebtasianas Vettelis mano, jog kvalifikacijoje vyks atkakli kova dėl „pole“.
Vokietis po pietų vykusiuose važiavimuose už antroje vietoje likusį komandos draugą Marką Webberį buvo greitesnis daugiau nei puse sekundės.
Nepaisant pademonstruoto greičio treniruotėse, čempionato lyderis mano, kad komanda dar turi nemažai darbo norint tinkamai pasiruošti kvalifikacijai, kurioje vyks atkakli kova dėl „pole“.
„Akivaizdu, jog tai buvo gera diena“, – sakė „Red Bull“ pilotas S. Vettelis.
„Neskraidome padebesiais, nes tai tik penktadienis. Galbūt kiti turėjo problemų. Tačiau kas liečia mane, tai buvo gera diena. Neturėjau jokių problemų su bolidu.“
„Esu įsitikinęs, jog rytoj vyks tokia atkakli kova, kokią matėme pirmoje treniruotėje. Manau, kad šeštadienį skirtumai bus tikrai mažesni. Turime dar darbo. Manau yra kelios sritys, kuriose galime patobulėti.“
„Net jei bolidas ir yra puikus, vis tiek bandai pagerinti keletą dalykų. Trasoje yra du, trys posūkiai, kuriuose bolidas slysta labiau nei norisi. Nesakau, kad tai buvo tragedija. Diena susiklostė tikrai gerai, tačiau tai tik penktadienis.“


Komentarai (13)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
1_Protingas
| 09/07 14:57 Atsakyti
evbi > nebūtūų šumio sintetinių titulų tai nieks ir nekalbėtų - tu teisus.
evbi
| 09/07 11:30 Atsakyti
Tai čia gal niekas apie tas "sintetikas" per daug ir nekalbėtų, jei ne Protingo "išminties perlai" apie visus Schumio sintetinius titulus :) Tada belieka su Protingu sutikti, bet tuo pačiu parodyti, kad ir jo kumyrui, kaip ir daugeliui pilotų, galima tą "sintetiką" prikabint nesunkiai, labai norint :)
Dusty
| 09/07 00:02 Atsakyti
Misiulis> good point ! ....ne visiem lemta suprasti.
Misiulis
| 09/06 23:38 Atsakyti
Man isvis juokinga nuo tu jusu sintetiku.. Istikruju dabar F1 ant tiek pasitaise, kad uzmirsom zodzio sintetika prasme formuleje. As kiek pamenu, tai sintetika butu jei MS butu iskovojes titula 2006, nes tie taisykliu keitimai sezono metu, kad pakenkt Renault, abejotinos baudos Alonsui.. Vat tada tai budavo sintetika. O dabar jei bachuras laimi su geriausiu bolidu - gaunasi sintetika. Tai chebra pykit nepykit, bet visi cempionai yra sintetiniai.
Dusty
| 09/06 22:42 Atsakyti
evbi nebetriesk ! kad tau palengvetu pasakysiu Vet+MS+FA=12 sintetiniu titulu ....patenkintas ?
dtmdainis
| 09/06 22:30 Atsakyti
Evbi + :-) tiesiai i desimtukatu cia.
evbi
| 09/06 21:56 Atsakyti
Xtremez> Bet užtat vieno kito piloto abu titulai krištolo tyrumo! :) Būtų ir visi trys krištolinio tyrumo titulai buvę, tik Petrovas sumaišė kortas! Massa 2010 m. Vokietijoj net turėjo pristabdyt, kad būsimas kolegos titulas tyresnis būtų! :)
Xtremez
| 09/06 21:42 Atsakyti
Idomu ar Vettelis sugebes palenkti ta kita vokieti, 7x? Siaip su geru bolidu turetu nesunkiai ta pasiekti. Zinome ant kiek lengvai anas profas titulus rinko, tai manau kokie 8x ar 9x galetu buti pasiekti ir visu laiku legendu legenda bus nukonkuruotas stoje sintetineje ataskaitoje.
Dusty
| 09/06 21:08 Atsakyti
RBR issilygino savo silpnasias vietas kurios budavo tokio tipo trasose . Newey vel kazka uzkabino tokio ka kitos komandos net nenutuokia. Q rezimu Vet net Web ir visiem kitiem paskutiniam sektoriui po 0,5 krove. Race rezimu ziurint live timing dar kraupiau buvo....visa sec skirtumas buvo rate , zinoma kuro skirtumas gali skirtis bet ne tiek kad visa sec skirtus. Ziurint visas praejusias trefkes laikai visad artimi budavo kas liecia race simuliacija . Laukia viena turbut nuobodziausiu sezono pabaigu. 46 tasku skirtumas ir be komandos kuri gali konkuruoti su RBR. Faktas vienas kad net top komandos jau nebesvaistys resursu ir koncentruosis i 2014 pilnai. VIVA Newey, o Vet galima vainikuoti 4 kart cempu .
nauja_era
| 09/06 21:08 Atsakyti
nu kaip pasakytu vienas klasikas, palaukime (sestadienio ir sekmadienio) ir paziurekime (kvalifikacija ir lenktynes), ir pamatysime (rezultata)
×

TOP naujienos