S. Vettelis: L. Hamiltonas nėra neįveikiamas (3)

S. Vettelis: L. Hamiltonas nėra neįveikiamas
logo 2017 Rugpjūčio 10 d. 11:04, Daimler

„Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis pareiškė, kad pagrindinis jo varžovas kovoje dėl F-1 pasaulio titulo Lewisas Hamiltonas nėra tas žmogus, kurio niekas negali įveikti. Tiesa, vokietis pripažįsta, kad žemesnės kategorijos čempionatuose jam sunkiai sekėsi rimčiau pasipriešinti minėtam „Mercedes“ lenktynininkui.

Abiejų sportininkų keliai susikirto dar tada, kai pastarieji būdami maži lenktyniavo kartingais. Vėliau „Ferrari“ ir „Mercedes“ atstovams teko kovoti tarpusavyje ir kituose čempionatuose. Vis dėlto keliai F-1 link S. Vettelio ir L. Hamiltono buvo skirtingi ir ne visada susikirsdavo. Štai L. Hamiltonas 2007 m. į F-1 pateko iš GP2 čempionato (dabar „Formulė-2“), o S. Vettelis ginti BMW ir „Toro Rosso“ ekipų garbės stojo atkeliavęs iš „Formulės Renault 3.5“.

Štai 2005 m. Europos „Formulės-3“ čempionate triumfavo L. Hamiltonas. Tuo tarpu S. Vettelis tais pačiais metais liko tik penktas.

„Pamenu Lewisą 1999 metais, kuomet Europos kartingų čempionate jis liko trečias. Tuo metu komandos, kuriai atstovavau, specialistai sakė, kad Lewiso laukia šviesi ateitis“, - prisiminimais dalinosi S. Vettelis.

„Mes taip pat kovojome „Formulės-3“ sezone. Man tai buvo pirmasis sezonas, o Lewisui tai buvo antras sezonas. Jis triuškino visus varžovus. Įveikti jį turėjau mažai galimybių. Bet kelis kartus ant apdovanojimų pakylos lipome kartu.“

„Nepriklausomai nuo sąlygų, jis visada buvo greitas ir demonstravo puikius rezultatus. Kai varžovui taip gerai sekasi, tave sėkmė gali aplankyti kelis kartus per metus, bet ne viso sezono metu.“

S. Vettelis dabar F-1 čempionate pirmauja turėdamas 14 taškų persvarą prieš minėtąjį L. Hamiltoną. Vokiečio teigimu, kovoje dėl čempiono titulo jis galį įveikti „Mercedes“ pilotą.

„Lewisas yra labai greitas ir puikiai išmanantis savo darbą. Prisitaikymas prie įvairių sąlygų bei važiavimas greitai jam nėra didelis iššūkis. Jis visada kovoja dėl pačių aukščiausių rezultatų. Bet Lewisas nėra neįveikiamas.“

Komentarai (3)


WikingTomas
| 2017 Rugpjūčio 10 d. 22:51
Kaip ir pats SV.
deivec
| 2017 Rugpjūčio 10 d. 15:05
o tai ka reikia meluoti ir sakyti, kad jis letas ? :D
Misiulis
| 2017 Rugpjūčio 10 d. 11:14
Gražių židžių SV pažėrė Hamiltonui
×

F-1.lt pulsas