S. Vettelis: mes nepakankamai greiti (2)

S. Vettelis: mes nepakankamai greiti
logo 2019 Gegužės 11 d. 18:58, Ferrari

Sebastianas Vettelis parodė trečią laiką kvalifikacijoje Barselonoje. „Ferrari“ pilotas daugiau nei aštuoniomis dešimtosiomis nusileido „pole“ poziciją iškovojusiam Valtteri Bottui ir po sesijos konstatavo, kad jo bolidui trÅ«ksta greičio.

Sebastianas Vettelis: „Šiuo momentu susidaro įspÅ«dis, kad trasos trečiasis sektorius mums yra ne vien Achilo kulnas, o dar blogiau. Aš ką tik kalbėjausi su Valtteri ir jis pasakė, kad jie su Lewisu yra labai patenkinti mašinomis, ypač jų elgesiu trečiajame sektoriuje. Tuo tarpu mums ši atkarpa yra pati sudėtingiausia.

Manau, kad mes išspaudėme iš mašinos tiek pirmame, tiek ir antrame bandyme finale. Aš kai ką bandžiau pakeisti pilotuodamas, bet tai nesuveikė. Aš džiaugiuosi, o kartu ir nesidžiaugiu, jei jÅ«s suprantate, ką aš turėjau galvoje.

Pagal pojūčius mašina nėra tiek bloga, bet mes nesame pakankamai greiti. Jei kalbėsime apie balansą, tai daugmaž mes viską padarėme teisingai. Jaučiau nepakankamą mašinos pasukamumą, gali bÅ«ti, dar didesnį nei pas „Mercedes“, bet trečiajame sektoriuje jums reikia gero sukibimo su trasa, o šiuo aspektu mes nusileidžiame“.

 


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
YuZeFas
| 05/12 18:04 Atsakyti
padangos gaminamos pagal mersus
1992-2022
| 05/11 19:47 Atsakyti
MES suprantame, kad ant letesniu reikia paspausti, o va tiesiosiose jus turrite problemu:) o kur cia bedos?:) siap gi viskas normaliai, o tau Vettel tai isvis ramu, tu gauni milijonus, ir ne tu kaltas, kad tie milijonia nieko neduoda pries mercedes - bet gal Ferrari - uztenka to, ir tik jisai pats parinsai, kad Ferrari nelaimi, kad isspaustu max:)))))Nes Ferrari uztenka o, kad apie juos klaba:) ir tuo atzvilgiu Vettel tampa - marionete:)
×

TOP naujienos