S. Vettelis metų gale neplanuoja pasitraukti iš „Ferrari“ komandos (8)

S. Vettelis metų gale neplanuoja pasitraukti iš „Ferrari“ komandos
logo Vasario 16 d. 14:55, Ferrari

Sebastianas Vettelis teigia turintis neužbaigtų reikalų, tad pasibaigus šių metų F-1 sezonui neplanuoja pasitraukti iš „Ferrari“ komandos.

Paaiškėjus, kad ekipai šiemet atstovaus Charlesas Leclercas, daugelis prisiminė 2014 m., kuomet vokietis nusileido naujam komandos draugui Danieliui Ricciardo ir po to pasitraukė iš ekipos. Tuo tarpu F-1 čempionas Jensonas Buttonas išreiškė mintį, jog po dvikovos su C. Leclercu, S. Vetteliui bus sunku apsispręsti dėl savo ateities. Bet pats vokietis bent jau kol kas niekur neplanuoja trauktis.

„Daugelis žino, kad mano sutartis su komanda galioja iki 2020 m. galo. Tad nieko kito nesitikėkite“, - sakė S. Vettelis.

„Esu čia labai patenkintas. Žinoma, mano tikslas - tapti čempionu su „Ferrari“ komanda. Kol kas nepasiekėme dar to tikslo, tad turime kur padirbėti. Tad tokia yra mano misija bei priežastis, kodėl aš vis dar čia esu. Man patinka lenktyniauti. Dar nepraradau aistros šiai komandai, „Ferrari“, kuri buvo man įkvėpimas vaikystėje. Bent jau man yra akivaizdu, kodėl aš vis dar čia esu.“

S. Vettelis tikisi, jog šiemet jam pavyks gerai sutarti su naujuoju komandos draugu C. Leclercu.

„Komandos draugai mato ką vienas ir kitas daro. Per pastaruosius kelis metus gerai sutariau su Kimi. Dabar į komandą atėjo Charlesas. Net neabejoju, kad jis bus labai greitas. Svarbiausia bus dirbti kartu kaip komanda. Manau, kad trasoje neturėsiu jam priminti, jog jis turi būti greitesni už mane ir atvirkščiai. Tai normalu.“

Komentarai (8)


Larensas
| Vasario 17 d. 21:01
fetelius turėtų pamąstyt, kad jo planai fiatui gali mažai rūpėt, nes pats jau nebe jauniklis, jo sugebėjimai nebešoks staigiai į viršų ir kasmet nebegerės - jau pernai prapylė titulą turėdamas geriausią mašina bent jau didesnę sezono dalį, todėl, jei vaikis gerai važiuos ir tobulės, ašaringasis vieną dieną tiesiog bus išdrėbtas kaip musė iš barščių su visais savo planais ir neplanais.
mercedesss
| Vasario 16 d. 20:42
....nes jį išmes... :) sorry, nieko prieš VET, šiaip, perskaočius antraštę, pirma mintis :)
AiJo
| Vasario 16 d. 18:53
F666
| Vasario 16 d. 15:23

nesakyk, visada galima i indy ar wec pabegti.

that was nasty.. :D but so true..
ksdkdk
| Vasario 16 d. 18:16
YZF
| Vasario 16 d. 15:33

Raikonenas 2

Inkaras 3
YZF
| Vasario 16 d. 15:33
Raikonenas 2
Rimvydas Rozenas_2
| Vasario 16 d. 15:25
Larencai gal tu greičiau nevykelis?nes apart pamazgu kurios iš taves liejas nelabai ka ir turi.tai net mechanikas kuris prisuka rata labiau vykelis nei tu.
Kitiems gero ateinančio sezono
F666
| Vasario 16 d. 15:23
Larensas
| Vasario 16 d. 15:00

tai kad jau nebeturi kur bėgt nevykėlis, o ir vaikiui bus iškart parodyta vieta.

nesakyk, visada galima i indy ar wec pabegti.
Larensas
| Vasario 16 d. 15:00
tai kad jau nebeturi kur bėgt nevykėlis, o ir vaikiui bus iškart parodyta vieta.
×